Popis

Popis hotelu Apartmány Vila Anna

Poloha

Apartmány Anna se nacházejí v letovisku Bar, resp. v jeho okrajové části Šušanj. Jsou umístěny v klidné části letoviska, což poskytuje soukromí a zaručuje takřka ničím nerušenou dovolenou.

Letovisko

Bar je přímořským letoviskem a jedním z nejoblíbenějších středisek cestovního ruchu v Černé Hoře. Zároveň je největším městem v jižní části černohorského pobřeží. Chcete-li si prohlédnout krásy Baru, pak zavítejte do čtvrti Topolica, kde se nachází palác s krásnou zahradou, jež byl využíván Nikolou I., který zde vítal návštěvy přicestující po moři.

Ubytování

Na vile Anna jsou k dispozici stylově vybavené dvou a třílůžkové pokoje a dvou až třílůžková studia a čtyř až šestilůžkové apartmány. V apartmánové vile Anna je k dispozici také Wi-Fi připojení k internetu. Klientům ubytovaným v pokojích je k dispozici lednička na terase vily. V zahradě je všem hostům k dispozici velká terasa s posezením a gril.

Stravování

Možnost zajištění polopenze v nedaleké restauraci (50 m od vily) nebo v restauraci vzdálené cca 350 m (ARIA), kde je snídaně formou švédského stolu a větší výběr jídla.

Parkování

ZDARMA přímo u objektu (omezený počet míst), případně nedaleko za 1 EUR/den.

Pláž

Necelých 5 minut chůze je vzdálena více než 1 km dlouhá oblázková pláž Žukotrlica. Směrem k centru letoviska Bar pláž takřka plynule navazuje na 750 m dlouhou oblázkovou pláž Topolica.

Domácí mazlíčci

Pobyt se psem je v apartmánech Anna povolen za poplatek 80,- Kč / den.

Výlety

Černá Hora nabízí nesčetně možných výletů, vyrazit můžete např. do středověkého městečka Stari Bar, jež je předchůdcem novodobého Baru, dále do Njeguši, Budvy nebo Kotoru. Navštívit můžete také nádherné Skadarské jezero nebo národní park Lovčen a to zdaleka není vše, co tato země nabízí.

Upozornění

Ceny za osobu jsou platné při plném obsazení pokoje/studia/apartmánu.

Doporučení

Cenově dostupné ubytování vhodné pro všechny generace.