1100 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Appartements Domizil

Výhody
  • útulné apartmány v několika budovách
  • v blízkosti pěší zóny
Popis hotelu

Útulné apartmány v několika budovách. V blízkosti pěší zóny.

Poloha

klidná, na kraji města. Centrum Kaprunu cca 400 m. Moderní Tauern Spa lázně cca 2 km.

Vybavení

lyžárna.

Ubytování

Jednopokojové apartmány (F3F): pro až 3 osoby, cca 33 m2, obývací ložnice se 3 místy na spaní. TV, kuchyňský kout (nádobí, kávovar, el. sporák, chladnička), vana nebo sprcha a WC. Balkon.

Dvoupokojové apartmány (F4G): pro až 4 osoby, cca 50 m2, obývací ložnice se 2 místy na spaní, ložnice se 2 postelemi. TV, kuchyňský kout (nádobí, kávovar, el. sporák, chladnička), vana nebo sprcha a WC. Balkon.

Stravování

bez stravy.

Internet

WiFi zdarma v apartmánech.

Sport/aktivity

za poplatek: jízda koňským povozem (na vyžádání).

Další výhody

V nedaleké vesnici jedinečná alpská horská dráha.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne;lázeňská taxa: cca 1,30 € na den/os. od 15 let, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid; vzít s sebou: veškeré prádlo, možnost zapůjčení ložního prádla za poplatek (cca 14 € osoba/výměna, nutné uvést při rezervaci); na místě se platí: kauce cca 100 €; příjezd/minimální délka pobytu: sobota/7 nocí, 23.12. sobota/10 nocí, 26.12. úterý/7 nocí, 2.1. úterý/4 noci. Příjezd není možný 24.12, 25.12. a 3.1.-5.1.; začátek/konec nájmu: 16/9 h.

Upozornění: příjezd po 20:00 h. není možný.

Info pro lyžaře

Vlek/lanovka: cca 300 m (Schaufelberglift)

Běžecká stopa: cca 3 km

Skibus: cca 200 m

Lyžárna: v apartmánovém domě

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

32. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

31.7.2013 | K.CH. Rumburk
Datum pobytu: červenec 2013
Kladný.

Nejnovější recenze

5
31.7.2013 | K.CH. Rumburk
Datum pobytu červenec 2013
5/5 - Úžasné
Kladný.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.