Hotel Appartements Medena

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Seget Donji

2/5

Appartements Medena

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Seget Donji
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Poloha: V klidné lokalitě na okraji obce. K oblázkové pláži s koupací plošiny je asi 300 m, do Trogiru asi 4 km (kyvadlová doprava za poplatek, na vyžádání), do Splitu asi 7 km. Transfer z letiště Split asi 10 až 20 minut.

Vybavení: Resort s 260 apartmány má recepci s trezorem, Wi-Fi na recepci (včetně), restauraci, 3 a la carte restaurace (taverna, gril a pizzerie na pláži), bar, kavárna, mini market, kiosek, Pračka a sušička. Plážová lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Plážový bar.

Ubytování: 2-pokojové standardní apartmány (A2-3A), cca 40m²: 1 ložnice, 1 obývací pokoj s rozkládacím gaučem, obývací pokoj / jídelna, kuchyňský kout (sporák, chladnička, kávovar), klimatizace, satelitní TV, Internetové připojení, telefon, koupelna s vanou s integrovaným sprchovým koutem, terasa, s výhledem na moře. K dispozici také jako zrekonstruované 2pokojové apartmány typu Superior (A2-3F) se stejným vybavením, které je možné rezervovat. K dispozici jsou také 3pokojové standardní apartmány se 2 ložnicemi, 1 obývacím pokojem a balkonem (A2-5G), asi 46m2 nebo jako zrekonstruované 3pokojové apartmány typu Superior (A2-5H). Výměna ložního prádla a úklid 1x, výměna ručníku dvakrát týdně.

Jídlo a pití: Bez stravy, snídaně nebo polopenze. Ráno formou bufetu, večerní menu a bufet.

Zábava: Sportovní animace (engl.).

Sport / Aktivity: Zahrnuto: Aerobik. Za poplatek: basketbal, bocce, půjčovna kol, minigolf, tenis, stolní tenis, vodní sporty (místní poskytovatelé).

Rodiny: zábava pro děti, mini klub (4-12 let, 7-11 hodin a 18-21 hodin).

Info: Země: 3 hvězdy; Parkování: parkování v ceně; Kreditní karty: American Express, Diners, Mastercard, VISA.

Informace o rezervaci : Psi nejsou povoleni v kategoriích A2-5H a A2-3F. Venkovní aktivity a zařízení jsou k dispozici za příznivého počasí.

Výhodná úspora:25% sleva na ptactvo, noclehy zdarma, např. 14 = 12 , stejně jako další cenové výhody v určitých termínech, viz cenová částka.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Appartements Medena ***
Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
Lage: In ruhiger Lage am Ortsrand. Zum Kiesstrand mit Badeplateaus sind es ca. 300 m, nach Trogir ca. 4 km (Shuttleservice gegen Gebühr, auf Anfrage), nach Split ca. 7 km. Transferzeit vom Flughafen Split ca. 10 bis 20 Minuten.

Ausstattung: Die Anlage mit 260 Appartments verfügt über Rezeption mit Safes, WLAN an der Rezeption (inklusive), Restaurant, 3 A-la-carte-Restaurants (Taverne, Grill u. Pizzeria am Strand), Bar, Café, Minimarkt, Kiosk, Waschmaschine und Wäschetrockner. Liegestühle und Sonnenschirme sind am Strand gegen Gebühr. Strandbar.

Unterbringung: 2-Zimmer-Standard-Appartements (A2-3A), ca. 40 qm: 1 Schlafzimmer, 1 Wohnraum mit Schlafsofa, Sitz-/Essecke, Kochnische (E- Herd, Kühlschrank, Kaffeemaschine), Klimaanlage, SAT-TV, Internetanschluss, Telefon, Bad mit Badewanne mit integrierter Dusche, Terrasse, zur Meerseite. Auch als renovierte 2-Zimmer-Superior-Appartements (A2-3F) bei gleicher Ausstattung buchbar. Wahlweise 3-Zimmer-Standard-Appartements mit 2 Schlafzimmern, 1 Wohnraum und Balkon (A2-5G), ca. 46 qm, oder als renovierte 3-Zimmer-Superior-Appartements (A2-5H) buchbar. Wäschewechsel und Reinigung 1x, Handtuchwechsel 2 x wöchentlich.

Essen & Trinken: Ohne Verpflegung, Frühstück oder Halbpension. Morgens Buffet, abends Menüwahl und Buffet.

Unterhaltung: Sportanimation (engl.).

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic. Gegen Gebühr: Basketball, Boccia, Fahrradverleih, Minigolf, Tennis, Tischtennis, Wassersport (lokale Anbieter).

Familien: Kinderanimation, Miniclub (4-12 Jahre, 7-11 Uhr und 18-21 Uhr).

Info: Landeskat.: 3 Sterne; Parken: Parkplatz inklusive; Kreditkarten: American Express, Diners, Mastercard, VISA.

Buchungshinweis: Hunde sind nicht erlaubt in den Kategorien A2-5H und A2-3F. Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung.

Sparvorteil: Bis zu 25% Frühbucherrabatt, Gratisnächte, z.B. 14=12 sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 338 473
dnes 9–18 h

Hodnocení

111. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

2/ 5 7 recenzí


Zdeněk Čežík HK, já se za jméno a názor nestydím červenec 2014
Recenze na dovolenou. Pro průměrné, ne příliš náročné klienty, chtějící klid a pohodu, ubytování vzeleni a blízko moře, s dětmi - naprosto ideální... celá recenze


Bobo září 2013
Spokojenost. S ubytováním, službami a personálem jsme spokojeni a doporučíme kamarádům k návštěvě.... celá recenze


Renata červenec 2013
RK apartmany MEDENA. Byli jsme zklamáni především vybavenost apartmánu a zastaralost...neudržované, opotřebované pláže špinavé, velké množství kuřák... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.