4500 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Appartments Mariandls **

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, Sprcha / WC, Vysoušeč vlasů, Rádio, Kabelová televize, Nekuřácký.

Vybavení apartmánu

Kuchyňský kout, Elektrický / plynový sporák: s 2 plotýnky, Kávovar, Konvice, Chladnička, Dinette, Dvoulůžkový pokoj, Pračka (příplatek).

Stravování zahrnuto

Žádné jídlo.

Děti

Dětská postýlka: na vyžádání.

Domácí mazlíčci

Euro 25, - za pobyt splatný na místě bez jídla.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko