Arborea Hotel

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Hotel Arborea

    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Menší hotel Arborea se starším vybavením je vhodný pro méně náročné klienty, za to však nabídne perfektní polohu jen 100 metrů od pláže.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, wi-fi, klimatizace, parkoviště, venkovní dětské hřiště, soukromá hotelová pláž 100 m
Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (patrová postel), vlastní sociální zařízení, TV, telefon, sejf, balkon, klimatizace
Vzdálenosti:
100 m od pláže, 50 m od hlavní promenády

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Arborea Hotel **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 120 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 349 759
dnes 11–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-arborea-benatsko-italie-z2349759/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.