Asteria Hotel Fantasia

  Turecko, Kemer

4/5

Asteria Kemer Resort (Ex. Fantasia)

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha a popis

Tento 5* komplex je postaven v harmonii s přírodou, s výhledem na 235 metrů dlouhou a 15 metrů širokou pláž. Je vzdálen 55 km od centra města Antalya a 65 km od letiště v Antalyi. Nejbližší nákupní možnosti jsou 500 m od hotelu v letovisku Camyuva, historická městečka Phaselis (5km) a Olympos (25 km). Lze využít místní autobusovou dopravu.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí 282 pokojů, lobby s recepcí, hlavní restaurace, bary, 5 a la carte restaurací, dětský bazén se skluzavkami, vnitřní i venkovní bazény,turecké lázně a SPA, fitness centrum, potápěčské centrum, kadeřnictví, obchody, internetová kavárna, pláž přímo u hotelu, pokojová služba, půjčovna automobilů, doktor na vyžádání, konferenční prostory, animační programy, večerní show a spoustu dalších věcí.

Vybavení pokoje

Bezplatné Wi-Fi připojení, centrální klimatizace, Key Card System, telefon s přímou volbou, trezor, satelitní TV (LED), Minibar, fén, koberec, nebo keramická podlaha, župan a pantofle, koš na prádlo, WC, šatní skříň, židle, stůl, křeslo, zrcadlo, make-up zrcátko, konvice na kávu a čaj, vana se sprchou. Pokojová služba je k dispozici (za poplatek)

Stravování

Formou Ultra All Inclusive:
Breakfast 07:00 – 10:00
Late Breakfast 10:00 – 11:00
Lunch 12:30 – 14:30
Dinner 19:00 – 21:30
Snacks 11:00 – 18:00
Gözleme-Ayran 11:00 – 15:30
Patisserie 11:00 – 18:00
Ice-cream 12:30 – 15:30
Pizza 12:30 – 16:00
Night Snack 00:30 – 07:00
Místní a některé dovážené alkoholické nápoje součástí konceptu.

Změna složení a časů ultra all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Přímo u hotelu se nachází pláž

Pro děti

Dětská bazén se skluzavkami, dětský mini klub, mini disco, animační programy, herna.

Sport a zábava

Basketbal, petanque, plážový volejbal, vodní gymnastika, mini fotbal, stolní tenis, střelba puškou, step aerobik, taneční lekce, šipky, turnaje, soutěže, lukostřelba, tenis, mini golf, hry v bazénu. Na pláži výběr z vodních atrakcí (za poplatek). Živá hudba, karaoke, tematické večery, diskotéka, noční show.

Změna rozvrhu animačních programů vyhrazena - dle vedení hotelu.

Služby v ceně

Tenisové kurty, míčky a rakety, stolní tenis, všechny animační aktivity, sauna, turecké lázně, fitness centrum, vodní sporty, surfování, kánoe, (může být omezení), šachy, skluzavky a bazény, plážové osušky, lehátka, matrace, slunečníky, trezor, mini bar, polštáře v místnosti, mini klub, WiFi (Ve všech pokojích a obecných prostorách, internetová kavárna)

Služby za poplatek

Koupelová menu v pokoji, tenisové kurty osvětlení, motorizované vodní sporty, vodní skútr, parasailing,
banán, katamarán, vodní lyže, potápěčský klub s certifikovaným instruktorem, surfové kurzy (může se měnit v závislosti na Antalya magistrátu). Dále všechny masáže, kosmetický salón, kadeřnictví, prádelna a čistírna, telefon, fax, lékař, hlídání dětí, obchody, pronájem automobilů, bowling, kulečník, videohry. Některé Premium nápoje, čerstvé džusy, pokojový servis, A'la carte restaurace.

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla:

23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu ultra all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Pantour, IČ: 27929272. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Asteria Kemer Resort (Ex. Fantasia) *****
  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Kemer

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 531 065
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

31. nejlepší hotel v destinaci Kemer

4/ 5 1 recenzí


Jitka P. květen 2019
Asteria Hotel Fantasia *****. Hotel jsme navštívili v rámci infocesty po turecké riviéře a strávili v něm dvě noci. Působil poměrně útulně, ale pláží nás neohro... celá recenze

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Asteria Kemer Resort (Ex. Fantasia)
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

Cena
36 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 531 065

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
36 690 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč