Astra Apartmány Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Zelena Laguna

4/5

Apartmány Astra

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna
Výhody nabídky
  • Výhodná cena dovolené
  • Možnost polopenze za příplatek
  • Příjemné umístění v borovicovém lesíku
  • Využití bazénu u sousedního hotelu
Letovisko

Poreč - Zelena Laguna

Umístění

Starší patrové vilky jsou rozmístěny na příjemném, borovicemi zastíněném poloostrůvku v oblasti Zelena Laguna, poblíž hotelu Delfin, cca 5 km jižně od centra města Poreč.

Pláž

Kamenitá, místy oblázková pláž se nachází cca 100-200 m od apartmánů.

Hotel

Recepce, WiFi na recepci zdarma; za poplatek parkování (cca 1 EUR/den). V blízkosti obchod, pizzerie, terasa s grilem, restaurace, kavárna, cukrárna, pivnice, možnost využití bazénu u nedalekého hotelu Delfin.

Pokoje

Apartmány pro 4os. s možností přistýlky mají 2 místnosti (v každé jsou 2 lůžka), vybavený kuchyňský kout (kávovar, lednička, trouba), vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), TV/sat., ložní prádlo, terasu s venkovním nábytkem.

Stravování

Bez stravování, možnost dokoupení bufetové polopenze v hotelu Delfin 14 EUR/den.

Rekreace

Animace u hotelu Delfin, taneční terasy v okolí; za poplatek tenisové kurty, hřiště na míčové sporty, půjčovna kol a potřeb pro vodní sporty.
V nedalekém městě Poreč lze obdivovat mnoho historických památek, zejména Eufraziovu baziliku, která je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Informace

Parkování: 1 EUR/den.
Domácí zvířata: 16 EUR/zvíře/den.
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Apartmány Astra *
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Poreč

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Astra Apartmány Plava Laguna **
Typ pláže: molo, kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 606 158
dnes 8–20 h

Hodnocení

4/ 5 10 recenzí

Alena září 2019 Pěkná dovolená. Ubytování sice menší prostor ale čisté, vybavení co člověk potřeboval. I v září bylo pěkné počasí na koupání. Akorát jídlo v resta... celá recenze

šajty červenec 2016 Dovča 2016. šlo to :))... celá recenze

vladimíra červenec 2016 Vladimíra. Klidná dovolená uprostřed letoviska , polopenze vynikající - pestrá nabídka jídel, ovoce, zelenina, čisté ubytování. Moře teplé... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací