Hotel Auramar Beach Resort

  Portugalsko, Algarve, Albufeira

4/5

Auramar Beach Resort

    Portugalsko, Algarve, Albufeira
Tento hotel není aktuálně v nabídce
All Inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23.00 hodin, různé animační a zábavní programy, tenis. Balená voda není v rámci AI.

Názor CK

Hotel s úžasnou polohou nad oceánem, kvalitní služby, sportovní vyžití v hotelu i v okolí. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Internet

WiFi zóna na recepci (zdarma).

Poloha hotelu

hotel se skvělou polohou, leží na útesu přímo nad písečnou pláží s panoramatickým výhledem na útesy a Atlantik, písčitá pláž cca 50 m, historické centrum města Albufeira je vzdáleno 20 min. chůze, moderní centrum města (bary, diskotéky) pouhých 10 minut chůze, v blízkém okolí naleznete nákupní a zábavní možnosti, letiště cca 40 km. Hotel zajišťuje 3× denně dopravu zdarma do centra Albufeiry.

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), dětský koutek, miniklub.

Služby za poplatek

trezor (cca 15 EUR/týden), minibar, masáže, kulečník, balená voda.

Stravování

all inclusive

Ubytování

ubytování je rozloženo do několika budov obklopených krásnou zahradou. Standardní pokoje mají plně vybavenou koupelnu/WC, klimatizaci/topení, SAT/TV, telefon, miniledničku, trezor za poplatek, balkon.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtah, panoramatická restaurace, bar, společenská místnost se SAT/TV, úschovna zavazadel, herna, sladkovodní bazén s barem u bazénu, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu, stolní tenis, turecké lázně, sauna, animační programy.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Auramar Beach Resort ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 781 760
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Algarve

4/ 5 27 recenzí


Zdeněk a Alena srpen 2019
Velmi pěkná dovolená. Hotel je na pěkném místě na útesu, výhled na oceán je úžasný. ... celá recenze


Jan červenec 2019
Velmi klidná lokalita. Hotel je na 3 hvězdy nadstandardní, výborne posazeny nad pláži, disponuje dvěma bazény a má kvalitní all inklusive. Co ale naplat,... celá recenze


B + M září 2018
Hotel Auramar. Lokalita splnila naše očekávání. Vše bylo v pohodě. Byli jsme spokojeni.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-auramar-beach-resort-algarve-portugalsko-z1781760/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.