Hotel Bahia Principe Grand Tulum Resort

  Mexiko, Quintana Roo, Chacalal

5/5

Hotel Bahia Principe Grand Tulum

    Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, Chacalal
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • Vhodné pro rodiny s dětmi
 • Možnost využití služeb sousedního hotelu Grand Bahia Principe Coba
 • Golfové hřiště v blízkosti hotelu
 • Hotel přímo u pláže
Letovisko

Mayská riviéra - Akumal

Umístění

Resort umístěný u krásné písečné pláže. Mezinárodní letiště Cancún vzdálené 60 minut jízdy. Playa del Carmen 30 minut jízdy a archeologické naleziště Tulum 20 minut jízdy od hotelu.

Pláž

Dlouhá písečná pláž částečně chráněná korálovým útesem. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, 774 pokojů v 3 patrových budovách umístěných v tropické zahradě, 3 bazény v zahradě, 5 restaurací a 7 barů. Dále k dispozici dětský vodní park, diskotéka, kadeřník a lékárna. WiFi zdarma v lobby.

Pokoje

Junior Suite vybavená manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky má koupelnu (masážní vana se sprchou, WC, vysoušeč vlasů), obývací část v rámci ložnice a balkon s výhledem do tropické zahrady. Dále klimatizace, stropní ventilátor, telefon, žehlicí prkno, SAT/TV, trezor a minibar. WiFi na pokoji. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 dospělé osoby a 1 dítě.
Pokoj Premium Superior vybavený manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky má koupelnu s masážní vanou a sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Obývací část v rámci ložnice a balkon nebo terasa. Dále klimatizace, stropní ventilátor, telefon, žehlicí prkno, SAT/TV, trezor a minibar. WiFi na pokoji. Maximální obsazenost pokoje 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, lehké občerstvení během dne, nealkoholické nápoje a místní i vybrané importované alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem. Možnost večeří (maximálně 3x za pobyt) v a la carte restauracích včetně a la carte restaurací v Grand Bahia Principe Coba. Dále k dispozici několik barů v prostorách hotelu, kolem bazénů i na pláži.

Rekreace

K dispozici tenisové a volejbalové kurty, basketbal, posilovna, Spa, lekce aerobiku a tance. Dále vodní sporty (paddle surf, kajaky, šnorchlování) a motorizované vodní sporty (za poplatek). Možnost využití zázemí a služeb Bahia Principe Grand Coba (kromě bufetových restaurací). Animační denní a večerní programy pro dospělé i děti.

Základní cena zahrnuje

Výhody

 • leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli
 • ubytování ve zvoleném typu pokoje
 • stravování v rozsahu all inclusive
 • česky hovořící asistence v destinaci
 • pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Bahia Principe Grand Tulum *****
Lokalita dle pořadatele: Mayská riviéra, Mayská riviéra
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bahia Principe Grand Tulum Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 181 106
dnes 8–18 h

Hodnocení

18. nejlepší hotel v destinaci Quintana Roo

5/ 5 4 recenzí


Martina B. listopad 2016
Recenze hotelu Grand Bahía Principe Tulum ***** (Mexiko - Quintana Roo). Komplex Grand Bahía, který se skládá z částí Tulum, Cobá a Akumal leží u písčité několik kilometrů dlouhé pláže na Playa del Carme... celá recenze


Martina B. listopad 2016
Recenze hotelu Grand Bahía Principe Tulum ***** (Mexiko - Quintana Roo). Komplex Grand Bahía, který se skládá z částí Tulum, Cobá a Akumal leží u písčité několik kilometrů dlouhé pláže na Playa del Carme... celá recenze


Irena Č. listopad 2016
Rozsáhlý hotelový komplex pro náročné klienty. Tento komplex leží u krásné pláže s bílým pískem. V blízkosti se nachází historické archeologické naleziště Tulum a golfové hřiště... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Mexiko

Mexiko, oficiálním názvem Spojené státy mexické, je zemí ve Střední Americe. Díky své rozlehlosti je území Mexika velmi různorodé. Najdeme zde písčité pláže, hory, pouště, savany i tropické pralesy. Nejznámějším turistickým lákadlem jsou památky mayské a aztécké kultury, monumentální stavby dávných civilizací. Dovolená v Mexiku je rájem pro dobrodruhy, kombinovat lze koupání v Karibiku nebo Tichém oceánu s poznáváním výjimečných přírodních i kulturních zajímavostí. Výhodou země Střední Ameriky je, že si každý najde to své, po čem jeho duše touží. Přírodní scenérie mexického tropického pásu, jeho hory, sopky i biota jsou úchvatné a na druhé straně stojí nebývale stará kultura, jejíž odkazy jsou v Mexiku výjimečně zachované.

Nezávazná objednávka

Hotel Bahia Principe Grand Tulum
    Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, Chacalal

Cena
64 449 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 181 106

Zájezd

dospělá osoba
2
64 449 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč