Bellevue Beach Hotel

  Egypt, Hurghada, El Gouna

Bellevue

    Egypt, Hurghada, El Gouna
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Krásný komplex postavený v kaskádách v kopci leží zhruba 45 km od letiště a 1 km od centra El Gouny.

Vybavení

Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní bufetovou restauraci, italskou à la carte, několik barů, terasu, hlavní a dětský bazén (oba jsou v zimě vyhřívané) a velké spa.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., minibar, trezor, set na přípravu kávy a čaje, individuální klimatizace, balkon nebo terasa. Pokoje mohou být umístěné v kopci a přístupné po schodech. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRBF: viz DR, nejblíže k pláži.

Zábava

Animační programy po celý den.

Stravování

Viz popis all Inclusive.

Pláž

Krásná písečná pláž s bezproblémovým vstupem do moře je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži.

Program all inclusive

Snídaně (07.00–10.00 hod.), oběd 13.00–15.00 hod.) a večeře (18.30–22.00 hod.) formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (24 hodin denně, dle otevírací doby jednotlivých barů) Hosté mohou využít konceptu Dine Around v rámci všech hotelů v El Gouně

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis, šipky, plážový volejbal.

Pro děti

Aanimační program, dětský klub, dětský bazén.

Wellnes

7éme Ciel SPA Za poplatek: thajské masáže, klasické masáže, sauna, parní lázeň, pára, jacuzzi, vnitřní bazén.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby a veřejných prostorách hotelu.

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSV/DRBF): 1 dospělý/ 2 dospělí/  1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý + 2 děti / 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí Dítě do 12 let

Doba transferu

50 min

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 443 799
dnes zavřeno

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.