Bellevue Hotel

  Chorvatsko, Lošinj, Mali Lošinj

Bellevue hotel

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Lošinj, Mali Lošinj
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Bellevue hotel

Ostrov Lošinj je jedním z nejkouzelnějších skrytých pokladů Chorvatska a perfektním místem pro únik z každodenního života v každém ročním období. Ať už si chcete odpočinout a načerpat energii, být aktivní nebo udělat trochu obojího, každý si jistě najde něco, co si zamiluje. Právě zde, mezi nejkrásnějšími zátokami a klidnými borovými lesy ostrova, najdete hotel Bellevue – pro luxusní pobyty, aktivní dovolenou, rodinnou dovolenou a mnoho dalšího.

Koncem 19. století byl Čikat díky svému specifickému mikroklimatu uznáván jako „léčebná lokalita“, a proto si ho oblíbila především vídeňská šlechta. Dnes na tuto ušlechtilou tradici navazuje Lázeňská klinika a Spa Garden a jejich špičková wellness nabídka. 

Na předchozí vyžádání je možnost přizpůsobení stravy (alergie na potraviny, potravinová intolerance, bezlaktózová jídla, bezlepková jídla...). Snídaně s velkým výběrem kulinářských specialit se podávají v hotelové restauraci Bava. V hotelu se nachází Japonská fusion restaurace Matsunoki pyšnící se Michelinským oceněním. Kuchaři v Bellevue sbírají bylinky a koření z hotelové bylinkové zahrádky.

K relaxaci hostům slouží venkovní a vnitřní bazény, hotelová pláž. Čerstvý mořský vzduch plný intenzivních vůní středomořských bylin vás naláká do Spa Garden, kde si můžete odpočinout ve vířivce a užívat si výhody masáže. Vaše revitalizace může pokračovat v zóně Spa Clinic, která nabízí kompletní wellness služby slibující výsledky s okouzlující změnou, zahrnující to nejlepší z high-tech, nejmodernějších terapií a klasických wellness procedur se zaměřením na detoxikaci a obnovení energie. V hotelu funguje i dětský klub.

Pokud chcete spojit podnikání s potěšením, jsou vám k dispozici dva malé a jeden velký konferenční sál (360 míst) pro pracovní obědy.

Vybavení pokojů: Wi-Fi internet, telefon, klimatizace (topení a chlazení), wellness set (župany a pantofle), podlahové topení v koupelně, IPTV se sdílením obrazovky, minibar, pokojová služba, zařízení na přípravu kávy a čaje, trezor. Při příjezdu vás také uvítá láhev přírodní pramenité vody a sada na kávu a čaj, která je pravidelně doplňována. Minibar a pokojová služba jsou k dispozici za příplatek.

Vybavení hotelu: wellness Bellevue Spa Clinic, krytý bazén s mořskou vodou (délka 30,3 m, šířka 10,2 m, hloubka od 1,3 do 1,9 m, plocha 200 m2) a venkovní bazény s mořskou vodou (délka 28,9 m, šířka 11,4 m, hloubka 1,8 m a délka 21,1 m, š. 8,2 m, hloubka 1,2 m, dohromady tvoří plochu 110 m2; fitness centrum s vybavením Matrix, Daily Be Fit programy, Wi-Fi, plážové a bazénové osušky pro použití během pobytu, lehátka a slunečníky u bazénu a na hotelové pláži před hotelem. Hotel nabízí i službu concierge – vše pro Vaši spokojenost. Je zde možné využít nabíjecí stanice pro elektromobily.

Doplňkové služby (za příplatek): luxusní, individuální zájezdy a programy, lázeňské a wellness procedury a programy na oceňované lázeňské klinice Bellevue, osobní trenér (posilovna, pilates, jóga), pronájem luxusních plachetnic a motorových člunů.

Hotel zprostředkovává na vyžádání také soukromou silniční a leteckou dopravu: transfer z okolních letišť v Chorvatsku a Evropě, leteckou dopravu z/na letiště Lošinj.

Hotel nepřijímá domácí mazlíčky. Výjimky jsou možné pouze na vyžádání před příjezdem pro psy do 10 kg. Psi nemají povolen vstup do lázní, posilovny nebo jiných uzavřených veřejných prostor jako jsou restaurace, salonky, prostory pro zábavu a pláž. V otevřených veřejných prostorách musí být psi na vodítku nebo v tašce/boxu.

SUPERIOR ATRIUM = dvoulůžkový pokoj, výhled do atria, oddělené postele a francouzské okno s výhledem na zelené hotelové atrium, koupelna se sprchou nebo vanou; max. 2 osoby, plocha 25 m²
SUPERIOR PARK STRANA = dvoulůžkový pokoj s balkonem, strana k parku, manželská postel nebo oddělené postele, výhled na park se stoletými borovicemi v nádherné zátoce Čikat, koupelna se sprchou nebo vanou; max. 2 osoby, plocha 28 m²
SUPERIOR MOŘSKÁ STRANA = dvoulůžkový pokoj, mořská strana, balkon s venkovním posezením a výhledem na záliv Čikat nebo lesopark Čikat, manželská postel nebo oddělené postele, koupelna se sprchou nebo vanou; max. 2 osoby, plocha 28 m²
DELUXE PARK STRANA = dvoulůžkový pokoj s balkonem, výhled na park se stoletými borovicemi v nádherné zátoce Čikat, rozkládací pohovka (120 x 190 cm), koupelna s vanou a dvěma umyvadly; max. 3 osoby, plocha 38 m²
DELUXE MOŘSKÁ STRANA = dvoulůžkový pokoj s balkonem a částečným výhledem na moře vybavený lehátky a venkovním posezením, rozkládací pohovka (120 x 190 cm), koupelna s vanou a dvěma umyvadly; max. 3 osoby, plocha 38 m²
PREMIUM MOŘSKÁ STRANA = dvoulůžkový pokoj s balkonem s výhledem na moře, vybaveným lehátky a venkovním posezením, rozkládací pohovka (120 x 190 cm), koupelna s vanou a dvěma umyvadly; max. 3 osoby, plocha 38 m²
JUNIOR SUITE PARK STRANA = dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací sedačkou (120 x 190 cm), dvě koupelny se sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly, šatna a balkon s bočním výhledem do parku, kde se nachází venkovní posezení; max. 3 osoby, plocha 46 m²
JUNIOR SUITE MOŘSKÁ STRANA = dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (120 x 190 cm), dvě koupelny se sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly, šatna a balkon s výhledem na moře s venkovním posezením; max. 3 osoby, plocha 46 m²

EXECUTIVE SUITE = dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (180 x 190 cm), dvě koupelny se sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly a bidetem, prostorná terasa s vířivkou, lehátky a venkovním posezením, výhled na nádhernou zátoku Čikat nebo stoletý borový les; max. 4 osoby, plocha 75 m² - ceny na vyžádání v CK.  
BELLEVUE SUITE = dvě dvoulůžkové ložnice (se dvěma vchody), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (180 x 190 cm), dvě koupelny se sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly a bidetem, šatna, prostorná terasa (52-57 m²) s vířivkou, lehátky a venkovním posezením, výhled na moře (zátoka Čikat); maximálně 6 osob, plocha 93 m² - ceny na vyžádání v CK.  
LUXURY SUITE = Deluxe apartmán se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi (se dvěma vchody), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (180 x 190 cm), tři koupelny se sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly a bidetem, šatna a prostorná terasa s výhledem do parku nebo částečným výhledem na moře vybavená vířivkou, lehátky a venkovním posezením; max. 6 osob, plocha 113 m² - ceny na vyžádání v CK.  
LUXURY SUITE MOŘSKÁ STRANA = Deluxe suite s výhledem na moře, dvě dvoulůžkové ložnice (se dvěma vchody), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (180 x 190 cm), tři koupelny se sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly a bidetem, šatna a prostorná terasa (67-80 m²) vybavená vířivkou, lehátky a venkovním posezením; max. 6 osob, plocha 113 m² - ceny na vyžádání v CK.  
PREZIDENTSKÉ SUITE = Premium apartmán, 3 dvoulůžkové ložnice (se třemi vchody), 2 obývací pokoje s rozkládací pohovkou, 4 koupelny se sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly a bidetem, toaleta pro hosty, kuchyňský kout, 2 šatny, grandiózní terasa (119 m²) se 2 vířivkami, lehátky a venkovním posezením, výhled na zátoku Čikat, max. 8 osob, plocha 185 m². V ceně jsou zahrnuty chlazené nápoje v privátním baru, který je pravidelně doplňován - ceny na vyžádání v CK.  

Pláže jsou přírodní kamenité i oblázkové a s hrubým pískem, s pozvolným vstupem do moře, vzdálené necelých 100 m od hotelu. Na pláži je dětské hřiště. V blízkosti hotelu a moře jsou restaurace à la carte Diana, Hortensia a Lanterna.

Destinace

Ač Mali Lošinj v překladu znamená  „Malý“, se svými cca. 6500 obyvatel se jedná o největší město na ostrově, větší než Veli (Velký)  Lošinj, sídlo vzdálené cca. 4 km.  Centrum Maleho Lošinje lemuje zátoku Luka Mali Lošinj, kde je také marina,  disponuje množstvím restaurací, kavárniček, cukráren i jinými kvalitními službami, kterými zpříjemňuje pobyt turistům hledajícím zábavu i klid, krásné čisté moře vhodné mimo jiné ke šnorchlování, k jachtingu, windsurfingu, příležitosti k vycházkám  a cyklistickým výletům. Během sezóny se přímo na náměstí konají různé akce, vystoupení folklorních skupin, koncerty, průvody mažoretek, taneční vystoupení, vystoupení pěveckých souborů a další. Bohatá vegetace v okolí města i zátokách dosahá až k plážím a poskytuje příjemný stín. Tento borový les je součástí chráněného lesního komplexu Čikat. Není bez důvodu, že celý ostrov Lošinj má status klimatických lázní, prospěšných především alergikům, astmatikům a osobám s poruchou imunity.  Město poskytuje možnosti ubytování v soukromí především v nových vilkách v novější zástavbě. Pokud dáváte přednost ubytování s polopenzí, cca. 2-3 km od města podél zátok Čikat a Sunčana Uvala (Veli Žal) je dostatek příležitostí  k pobytu v hotelích či bungalovech různých kategorií viz naše nabídka, odkud se velmi příjemnou procházkou pohodlně dostanete do města. V sousedství  hotelu Vespera + vedlejšího hotelu Aurora máte k dispozici FKK pláž. Na protějším ostrůvku Susak je úžasná písečná pláž dosažitelná motorovým člunem.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x snídaně s velkým výběrem kulinářských jídel v hotelové restauraci
 • každodenní úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • využití wellness Bellevue Spa Clinic
 • využití vnitřního bazénu s mořskou vodou a venkovních bazénů s mořskou vodou
 • fitness centrum
 • denní Be Fit program
 • plážové a bazénové osušky
 • lehátka a slunečníky na pláži před hotelem i u bazénu
 • parkovné pro hosty v SUITE

Základní cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • povinná pobytová taxa 1,30 EUR/osoba/den pro dospělou osobu (leden - březen, říjen - prosinec), 1,80 EUR/osoba/den pro dospělou (duben - září), děti od 12 do 18 let platí 50 % z poplatku, děti do 12 let ZDARMA
 • jednorázový přihlašovací poplatek - 4 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
 • Parkovné platí se denní poplatek 18 EUR/den nebo 100 EUR/týden za vozidlo - platí se na místě (s výjimkou hostů v SUITE)
 • domácí zvíře (na předchozí vyžádání) do 10 kg - 60 EUR/den - platí se na místě

Informace o zájezdu

Pořadatel: 101 CK Zemek (101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o.), IČ 61682039.
Název hotelu dle pořadatele: Bellevue hotel
Lokalita dle pořadatele: Lošinj, Mali Lošinj

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bellevue Hotel *****
Typ pláže: oblázková, betonová plata
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 673 419
dnes 8–19 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Bellevue hotel
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Lošinj, Mali Lošinj

Cena
42 088 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 673 419

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
42 088 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
1 170 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
720 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč