Berlin Golden Beach Hotel

  Bulharsko, Zlaté písky

4/5

Berlin Golden Beach Alexandria Club

    Bulharsko, Zlaté písky
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Animace

Karcoolčin dětský klub v češtině a mezinárodní animační programy pro děti i dospělé
Naši animátoři v doprovodu těch hotelových a jejich jedinečný společný program plný zábavy, soutěží a různých her rozpohybují každého, kdo se nebude chtít jen opalovat na lehátku. Sportovní, mokré či suché, ale především zábavné aktivity Vás budou doprovázet po celý den a rozhodně nebudou chybět ani ty nejoblíbenější a pro naše animace tak ikonické jako například plavání s kosatkou. V Karcoolčině dětském klubu vykouzlíme jedinečným dětským programem úsměv na tváři i těm nejmenším. Nebude zde nouze o tajuplné výpravy za pokladem, dobrodružné indiánské stezky či raketové expedice do vesmíru. Večery zahalíme do rytmu tance při dětské diskotéce a při diplomovém ceremoniálu oceníme ty nejlepší z denních aktivit. Vše završí příjemný večerní program, který zprostředkují naši animátoři či místní umělci.
Animační sezona:19. 6. - 9. 9. 2023
V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů.
Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.

Doporučení

V atraktivním a oblíbeném letovisku Zlaté písky, přímo u pláže, která mu dala jméno, objevíte náš klubový hotel Berlin Golden Beach CK Club. Tento hotelový komplex skládající se ze čtyř budov nabízí jedinečný zážitek z dovolené, a to nejen díky své poloze a programu služeb all inclusive Gold, ale i díky našim animátorům, kteří dodají dovolené tu správnou atmosféru. Večerní romantiku vykouzlí procházka po přímořské promenádě a o úžasné dovolené tak už nemůže být pochyb.

GPS

43.300501,28.049146

Pláž

Pláž v bezprostřední blízkosti hotelu je písčitá, prostorná a dlouhá několik kilometrů. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) na pláži nebo u bazénu ZDARMA (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

Vzdálenost od pláže (cca)

v bezprostřední blízkosti pláže

Vzdálenost od pláže (m)

50

Poloha

Hotel se nachází v severní části letoviska Zlaté Písky v bezprostřední blízkosti pláže.

Štítky

Přímo na pláži || Plážový servis zdarma || All inclusive Gold || Komfortní ubytování || Animace v češtině 19.6.-9.9. Karcoolčin dětský klub 19.6.-9.9.

Stravování

Služby all inclusive Gold zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, obědy od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), občerstvení u bazénu (pizza, těstoviny, saláty a polévky) v době od 11:00 do 16:00 h (v období od 18. 6. do 10. 9.), zmrzlinu v době od 10:00 do 16:00 h u bazénu, zákusky v době od 15:00 do 17:00 h (v období od 18. 6. do 10. 9.), večeře v à la carte restauraci (jednou za pobyt, místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru (budova A) od 00:00 do 24:00 h (24 hodin) a v baru na pláži v době od 10:00 do 22:00 h (v období od 18. 6. do 10. 9.) a v době od 10:00 do 16:30 h (v období do 18. 6. a po 10. 9.). Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace na večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení, u mužů dlouhé kalhoty).

Ubytování

Pokoje s balkonem (některé s výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace s terasou, bulharská à la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži (je součástí programu all inclusive), venkovní bazén s dětskou částí, venkovní dětský koutek, dětský klub v češtině, mezinárodní animační programy pro děti i dospělé (i v češtině).
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, jeden slunečník a dvě lehátka (na pokoj) u bazénu nebo na pláži (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici), osušky (nutná vratná kauce), sportovní vyžití (aquaaerobic, vodní pólo, zumba, aerobic, boccia, šipky).
Za poplatek: sauna, masáže, parkoviště.

Název

Berlin Golden Beach CK Club

Základní cena zahrnuje

V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Nepovinné příplatky:
  • volitelné doplňkové služby

Informace o zájezdu

Pořadatel: ALEXANDRIA a.s., IČ 25661507.
Název hotelu dle pořadatele: Berlin Golden Beach Alexandria Club ****
Lokalita dle pořadatele: Zlaté písky, Zlaté písky
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Berlin Golden Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 278 449
dnes 8–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Zlaté písky

4/ 5 15 recenzí


Josef září 2022
Názor. 4 hvězdy bych hotelu určitě neudělil, hygiena by koukala co se týče prostírání ... Foto na reklamě vůbec neodpovídá, žádné ub... celá recenze


Pavlína srpen 2022
Perfektní dovolena. Pokoje super, okolí super, jídlo v pohodě, nejlepší animátoři ... celá recenze


Tomáš Krejčiřík červenec 2022
Berlin Golden Beach Hotel ****. Co dodat, prostě Bulharsko. Všechno je takové průměrné.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Berlin Golden Beach Alexandria Club
    Bulharsko, Zlaté písky

Cena od
15 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 278 449

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
1
15 490 Kč
dospělá osoba na přistýlce
1
14 990 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba
1
5 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
360 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
224 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 150 Kč