Biokovo Studia a Apartmány

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Tučepi

4/5

Penzión Biokovo

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi
Krátky popis

Príjemný penzión, skoro priamo na pláži v rušnom stredisku Tučepi.

O ubytovaní

Poloha: cca 50 m od okruhliakovej pláže, v blízkosti hotela Alga a penziónu Ljubomíra.
Popis: klimatizované izby s Wi-Fi, parkovanie neďaleko penziónu v olivovom hájiku za poplatok.
Ubytovanie: izby typu 1/2, 1/3 a 1/3+1 sú vybavené kúpeľňou (sprcha a WC), chladničkou, rýchlovarnou kanvicou spolu s inventárom na prípravu jednoduchých raňajok (príbory, hrnčeky, nožík, taniere) a balkónom. V izbe typu 1/3+1 je jedna poschodová posteľ. V penzióne je aj jedna izba bez balkóna. Na mieste sa platí vratná kaucia 50 € / izba / pobyt.
Stravovanie: polpenzia v neďalekej reštaurácii Rona (cca 40 m od penziónu) - raňajky sú podávané formou bufetového stola, večere – polievka, výber z troch jedál, šalát, dezert. V cene večere je aj jeden nápoj 2 dcl (víno, pivo alebo nealko). Deti majú detské porcie na strave.
Za príplatok je možnosť stravovania v neďalekej reštaurácii hotela Alga (cca 330 m od penziónu) – polpenzia formou bufetových stolov, večere sú bez nápojov.
Šport a zábava: za poplatok - vodné športy na pláži, tenisové kurty v blízkom okolí.
Poznámka: Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň.

Hodnotenia

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Mgr. Eva Samborská - Aquamarin, IČ 14157047.
Název hotelu dle pořadatele: Penzión Biokovo ***
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Tučepi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Biokovo Studia a Apartmány
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 659 766
dnes 8–20 h

Hodnocení

4/ 5 3 recenzí

Lm červenec 2020 Apartman biokovo. Ubytování nedoporučuji, ale kdo nechce chodit daleko k pláži, tak super místo. ... celá recenze

Honza H. září 2013 Apartmánový dům Biokovo Tučepi. Apartmánový dům Biokovo - pěkný 3patrový dům obklopený stromy a zelení v blízkosti pláže na pěší zóně. Možnost parkování v zahrad... celá recenze

tomF červenec 2013 Dům Biokovo. Moře, pláž, promenáda výborné. Ubytování poplatné ceně, parkování mimo objekt .... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací