Bluesun Soline Hotel

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brela

Hotel BLUESUN SOLINE

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Brela
Název zájezdu dle CK

Hotel BLUESUN SOLINE

Proč právě sem

 • Skvělá poloha v blízkosti pláže

  • Kvalitní ubytování a gastronomie

   • Klidné letovisko

   Poloha
   luxusní hotel u pobřežní promenády, obklopen borovým hájem, cca 200 m od centra Brely.
   Vybavení a služby
   renovovaná klimatizovaná restaurace, lobby, vinárna a terasa, aperitiv bar, snack bar, internetová místnost, kavárna, směnárna, sejf, TV místnost, WI-FI ZDARMA, kongresový sál, výtah,  parkoviště (za poplatek).
   Ubytování
   v roce 2022 nově zrekonstruované moderní klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, minibarem, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč), pokoj označený PREM - s přímým pohledem na moře, pokoje CLASSIC s francouzským lůžkem.
   Sport a zábava
   venkovní a vnitřní bazén se sladkou vodou (lehátka a slunečníky ZDARMA), možnost pronájmu plážové osušky k bazénu a na pláž, venkovní dětský bazén, animace, dětská herna, dětské hřiště,  wellness centrum - sauna, masáže, whirlpool, solarium, fitness centrum, v blízkosti - tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, billiard, vodní sporty, golfový simulátor.
   Stravování
   snídaně - formou bufetu, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
   Pláž

   z jemných oblázků, cca 30 m, sprchy na pláži.

  Doplňující informace

  Parkování cca 8 EUR/den - platí se na recepci. Klienti s autobusovou dopravou budou vysazeni na magistrále u restaurace Šampion, následně je zajištěn svoz autem až k hotelu, to samé platí pro cestu zpět.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky
 • Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka (10 EUR/den) - pes (25 EUR/den) - platba na místě.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Vítkovice Tours (TRAVEL FAMILY s.r.o.), IČ 17049415.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel BLUESUN SOLINE ****
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Brela

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bluesun Soline Hotel ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 602 801
dnes 8–20 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací