Blurelda Hotel

  Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

Hotel BluRelda

    Itálie, Abruzzo, Silvi Marina
Číslo zájezdu: 1 500 157
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

střední Itálie, Silvi Marina; hotel se nachází v klidné vedlejší ulici kolmo na hlavní promenádu přímo v centru Silvi Marina a jen 50 m od vlastní soukromé pláže. Je vhodný pro jednotlivce, rodiny s dětmi i skupiny.

Ubytování

ubytování je poskytováno v pokojích pro 2 až 5 osob, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny wi-fi připojením, TV a telefonem. Na vyžádání je možné zajistit ledničku a klimatizaci (obojí za příplatek).

Vybavení

recepce, restaurace, bar a terasa; wi-fi připojení v celém hotelu, trezor na recepci, parkování v oploceném dvoře (omezený počet míst, nutno nechat klíče na recepci, další parkovací místa v okolí hotelu) za poplatek 10 Eur / den, možnost zapůjčení jízdního kola za poplatek 3 Eur / hodina

Stravování

snídaně formou bufetu včetně nápojů, možnost dokoupení plné penze (obědy a večeře - výběr ze 2 menu, voda v ceně)

Pláž

50 m, soukromá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, na pláži je hostům k dispozici plážový servis zdarma (slunečník, polohovací křeslo a lehátko).

Sport a zábava

vodní sporty - vodní lyže, potápění, plachtění, windsurfing a vodní pólo; pro děti jsou zde dětská hřiště s polézačkami; procházky po promenádě, jogging, jízda na kole nebo na in-line bruslích, jízda na koni, tenis, golf; společenské vyžití: večerní zábava v místních barech, diskotékách a dále můžete navštívit kavárny, restaurace, pizzerie nebo cukrárny.

Doprava

vlastní doprava, autobusová doprava (kromě odjezdů z ČR 31.7., 7.8. a 14.8.2020)

Tipy na výlet

Výlety do okolí: Národní chráněný park Abruzzo; Řím - světová metropole 200 km. Ostrovy Tremiti - jediné ostrovy ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii; výlety lodí a příležitosti ke šnorchlování a potápění. Atri (údajně nejstarší město západní Itálie) a Silvi Alta - městečka vzdálená cca 15 km s typickou abruzzskou architekturou. Výlety do hor: Gran Sasso a Castelli - uvidíte divokou přírodu a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol - Corno Grande (2912 m n. m.).

Základní cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí; snídaně formou bufetu; plážový servis (slunečník, polohovací lehátko, křesílko); wi-fi připojení; česky mluvícího delegáta (s výlukou 1.8. - 22.8.2020); spotřebu energie a vody; závěrečný úklid; pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

autobusová doprava 3.000 Kč / osoba, svozy a rozvozy v ČRPovinné příplatky: pobytová taxa 1,5 Eur / osoba od 15 let / den. Ostatní příplatky (nutno objednat předem, platba na místě): klimatizace 6 Eur / den, lednička 8 Eur / den, parkovné v oploceném dvoře 10 Eur / den, zapůjčení jízdního kola 3 Eur / hod.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ros.Br, IČ: 00575674. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel BluRelda ***
  • Lokalita dle CK: Abruzzo
  • Místo dle CK: Silvi Marina

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Blurelda Hotel ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 500 157
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-hotel-blurelda-abruzzo-italie-z1500157/1052214671/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel BluRelda
    Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

Cena
12 050 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 500 157

Zájezd

1. dospělá osoba na pevném lůžku
1
12 050 Kč
2. dospělá osoba na pevném lůžku
1
12 050 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč