Bohemian Gardens Hotel

  Kypr, Protaras

Bohemian Gardens

    Kypr, Jižní Kypr, Protaras
Popis

Bohemian Gardens je 4hvězdičkový hotel zrekonstruovaný v roce 2020.

Přehled

klimatizované pokoje bezplatné Wi-Fi mezinárodní animační program hotel zrekonstruovaný v roce 2020

Stručná poloha

cca 300 m od pláže Marlita Bay nákupní možnosti v přímém okolí mezinárodní letiště Larnaka cca 45 km centrum střediska cca 2 km

Poloha

Hotel Bohemian Gardens se achází se přibližně 300 m od pláže Marlita Bay a cca 3 km od pláže Fig Tree. Město Protaras je od hotelu vzdáleno cca 2 km, v blízkosti hotelu je řada obchůdků, taveren i kaváren.

Vybavení hotelu

V hotelu nás uvítá prostornou recepcí, směnárnou, televizní místností, terasa s Wi-Fi v celém hotelu, v ceně je i prádelna, za poplatek konferenční místnost. Hosté zde mohou využívat wellness areál a posilovnu. V hotelu Bohemian Gardens se nachází hlavní restaurace Fig Tree Restaurant, různé druhy kuchyně, asijská, řecká, mezinárodní, italská, regionální, mexická, ryby/mořské plody, grilovaná jídla, dětský bufet, vegetariánská jídla, formou bufetu, show cooking. Nejmenší rekreanti se zúčastní animací připravených speciálně pro ně. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Návštěvníci si mohou vybrat z rodinných pokojů, dvoulůžkových pokojů nebo bungalovů. Hotel Bohemian Gardens zajišťuje mezinárodní animační program pro dospělé několikrát v týdnu a karaoke. Venkovní bazén je dostupný od duben do října, oddělená část bazénu pro děti, balijská lůžka v ceně, lehátka a slunčníky včetně ručníků v ceně, plážové osušky proti kauci.

Vybavení pokoje

Celkem hotel disponuje 133 pokoji. Hotel nabízí ubytování v elegantně a moderně zařízených 2lůžkových pokojích s možností přistýlky, návštěvníci si mohou vybrat z rodinných pokojů, dvoulůžkových pokojů nebo bungalovů. Dvoulůžkový pokoj o velikosti cca 21m2 a stejně tak i rodinný pokoj cca 25m2 se nacházejí v hlavní budově, klimatizace: individuálně řízená, trezor za poplatek, pohovka, telefon, Wi-Fi, satelitní TV, úklid denně, sprcha, vysoušeč vlasů, balkon. Bungalovy o velikosti cca 29m2 se nacházejí ve vedlejší budově, klimatizace je individuálně řízená, trezor za poplatek, pohovka, telefon, Wi-Fi v ceně, satelitní TV, pokojová služba, úklid denně, sprcha, vysoušeč vlasů, balkon.

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Dvoulůžkový pokoj o velikosti cca 21m2 se nacházejí v hlavní budově, klimatizace: individuálně řízená, trezor za poplatek, pohovka, telefon, Wi-Fi, satelitní TV, úklid denně, sprcha, vysoušeč vlasů, balkon.

Stravování

V ceně polopenze formou bufetu, hotel Bohemian Gardens nabízí stravování formou all inclusive za příplatek. Přesné časy stravování Vám budou sděleny po příjezdu.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Bohemian Gardens ****
Lokalita dle pořadatele: Protaras, Protaras

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bohemian Gardens Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 666 346
dnes 9.30–16.30 h

Lokalita

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Kypr - více informací