Hotel Casa Velha do Palheiro

  Portugalsko, Madeira, Funchal

5/5

CASA VELHA DO PALHEIRO

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Toto venkovské sídlo založené 1.hrabětem z Carvalhalu, je staré více jak 200 let, nachází se v těsné blízkosti překrásných zahrad Palheiro Gradens, přímo na úžasném golfovém hřišti Palheiro Golf v horách asi 7 km nad hlavním městem Funchal.

Vybavení hotelu

Do hotelu vejdete vstupní halou s recepcí a barem s terasou do překrásně udržované zahrady. K dispozici je Vám zde knihovna, hrací místnost, menší konferenční místnost, služby čistírny a prádelny, soukromé parkoviště, restaurace, bar u bazénu, Tea house, Palheiro Spa. Součástí residence je venkovní vyhřívaný bazén (16x8 m) se sluneční terasou a nově i vnitřní vyhřívaný bazén (8x4 m).

Vybavení pokoje

V residenci je celkem 37 pokojů několika typů. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny luxusní koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, kabelovou TV, centrálním vytápěním s individuálním nastavením, trezorem (za poplatek 10,-Eur/týden), minibarem, rádiem, psacím stolem.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze.

Sport a zábava

V první řadě sleva 30% pro hotelové hosty na green fee na hřišti Palheiro Golf.
Dále jsou zde osvětlené tenisové kurty, badminton, croquet, stolní tenis, biliard, karetní stůl a stůl pro deskové hry.
Pro hotelové hosty zdarma vstup do Palheiro Gardens (9-16,30 hod.).
Součástí Palheiro Spa je finská sauna a turecké lázně zdarma, aromaterapie a masáže, plně vybavené fitness centrum s možností osobního trenéra.

Náš názor

Luxusní ubytování určené především pro milovníky golfu a náročnější klientelu.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě ( v období 10.4.-2.11.2020 jsou odlety v pondělí, ve středu a v pátek na přímých letech. V ostatních dnech jsou lety na pravidelných linkách s přestupem).
 • zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
 • služby českého delegáta na telefonu s výjimkou období 10.2.-2.3., kdy jsou pobyty bez delegátského servisu
 • transfery z/na letiště
 • schuttle bus na golfové hřiště Palheiro Golf Course
 • vstup do zahrad Palheiro (denně 9-17,30)

Základní cena nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
 • ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let
 • u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: CASA VELHA DO PALHEIRO *****
 • Lokalita dle CK: Madeira
 • Místo dle CK: Funchal

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Casa Velha do Palheiro *****
Typ pláže: kamenitá, špatný přístup
Vzdálenost od pláže: 2500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 780
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Madeira

5/ 5 3 recenzí


Jana S. duben 2011
Prohlídka hotelu Casa Velha do Palheiro*****. Postavený před 200 lety jako lovecký zámeček pro hraběte Joao-prvního hraběte Carvalhalu. V květnu 1997 přivítal první návštěvníky... celá recenze


Jana Dvořáková leden 2014
Kvalitní menší osobitý hotel v nádherném prostředí golfového hřiště a botanické zahrady v kopcích nad Funchalem. Ideál pro romantiky, golfisty, zamilované páry, klienty vyhledávající klid, soukromí a nádhernou přírodu. V případě pronájmu auta ... celá recenze


Sylva P. květen 2012
Prohlídka hotelu Casa Velha do Palheiro - luxus v zámeckém stylu s nádhernou zahradou. Hotel Casa Velha do Palheiro je luxusní 5* hotel v zámeckém stylu. Každý pokoj v hlavní budově je jinak velký a jinak zařízený. So... celá recenze

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

CASA VELHA DO PALHEIRO
    Portugalsko, Madeira, Funchal

Cena
47 280 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 780

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
47 280 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč