Hotel Centara Grand Beach Resort & Villas Krabi

  Thajsko, Krabi, Ao Nang Beach

5/5

Centara Grand Beach Resort ***** - Bangkok Palace Hotel ****

  Thajsko, Andamanské moře, Bangkok, Krabi, Ao Nang Beach, Bangkok
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Program
1: ODLET Z PRAHY DO BANGKOKU

2: PŘÍLET DO BANGKOKU

Přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu, ubytování.
3: BANGKOK

Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit se sochou zlatého Buddhy z 5,5 t ryzího zlata a chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác, projedete se lodí po kanálech řeky Chao Phraya a navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. (orientační cena 1.900 THB/os.)
4: BANGKOK – KRABI

Snídaně, transfer na letiště v Bangkoku, 90ti minutový přelet na Krabi. Transfer do Vašeho hotelu, ubytování.
5 - 13: KRABI

Snídaně. Volný program na Krabi, kde přírodní scenérie, tropická zeleň a příjemné moře doplní nezapomenutelný zážitek z Vaší cesty.
14: KRABI – BANGKOK – PRAHA

Snídaně. Transfer na letiště Krabi, odlet do Bangkoku a následně do Prahy.
15: PŘÍLET DO PRAHY

Fakultativní výlety KRABI
MANGROVNÍKY

Celodenní výlet do oblasti Ao Luk s neprostupnými porosty mangrovníků, varany a rozeklanými skalisky. Úzké kanály se projíždějí na kánoi. Oběd v tradiční thajské restauraci.

Orientační cena od: 1.900 THB

TREKKING DŽUNGLÍ

Výlet do deštného pralesa v oblasti Klong Thom. Krátký trekking pralesem s návštěvou horkých pramenů a možností koupání v jezírku.

Orientační cena: 1.300 THB

KO KAI – KO PODA

Půldenní výlet rychlolodí na blízké ostrovy s možností šnorchlování a obědem.

Orientační cena: 900 THB
Popis hotelu Centara Grand Beach Resort ***** 5*

Popis

luxusní hotelový komplex leží na soukromé pláži Pai Plong, oddělené od pláží Ao Nang a Hat Railay skalními výchozy. Hotel je tvořen třípatrovými budovami v thajském stylu, jenž leží v tropickém přírodním prostředí a je přístupný pouze z moře. Nabízí 192 pokojů, všechny pokoje jsou s výhledem na moře. V základní nabídce jsou pokoje de luxe s výhledem na mořeo velikosti 72 m2. Za příplatek na vyžádání je možné nadstandardní ubytování: spa deluxe - pokoj s vířivkou, 1-2 ložnicové vily, pool vila s vlastním bazénem, beachfront vila přímo na pláži.

Vybavení

4 restaurace, bar, obchůdky se suvenýry a základními potřebami, konferenční centrum, pokojový servis, dětský koutek

Pláž

písečná o délce zhruba 500 metrů, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, jacuzzi, dětské brouzdaliště, fitness centrum, potápěčské centrum, relaxační lázně, nemotorizované vodní sporty na pláži zdarma (windsurfing, šnorchlování, mořské kajaky)

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Vybavení pokojů

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, vanou a oddělenou sprchou, TV, lednička s minibarem, pokojový trezor, varná konvice, balkón či terasa
Popis hotelu Bangkok Palace Hotel **** 2*

Popis

příjemný a osvědčený hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan. Hotel nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior.

Vybavení

restaurace (nonstop) s thajskou i mezinárodní kuchyní, pekárna s nabídkou dortů a kávy, bar, babysitting, trezory, čistírna, konferenční sály.

Zábava a sport

venkovní bazén, fitness centrum, masáže

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Vybavení pokojů

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, minibar, TV, telefon

Na pokoji max. 3 osoby. 2 děti do 12 let jsou možné v pokoji deluxe s přistýlkou za příplatek. 3 děti jsou možné v pokoji s propojenými dveřmi.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Centara Grand Beach Resort & Villas Krabi ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Bangkok Palace hotel ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 712 438
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Krabi

5/ 5 2 recenzí


evelyna listopad 2018
Centara Grand Beach Resort - Krabi - Thajsko. Ráj na zemi! :) Nádherný, úžasný hotelový komplex, v prostředí, které je z jedné strany obklopeno horami a pralesem, a z druhé moř... celá recenze


Dominika Š. duben 2016
Prohlídka hotelu Centara Grand Beach Resort****. Úchvatný hotel na konci Ao Nang Beach, dostupný pouze lodí nebo přes skálu... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.