Hotel Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

REITENBERGER Spa Medical

    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena pobytu Léčebný program na míru (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo, k jídlu nápoj zdarma pivo, víno, nealko), vstupní prohlídka s lékařem a fyzioterapeutem, 14 procedur týdně dle doporučení lékaře - program šitý na míru vč. individuální intenzivní fyzioterapie - denně cvičení s fyzoterapeutem (Po - Pá), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness. Na vyžádání možnost zaslání předběžného programu léčby. - Doporučená délka pobytu 14 nocí. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu na 14 nocí (zaplatíte cca 13 nocí) nebo 21 nocí (zaplatíte cca 18 nocí). U vícedenních pobytů závěrečné vyšetření lékařem, možnost konzultace i během pobytu. - MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.

Balíček 2

Cena pobytu Odpočinkový lázeňský pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo, k jídlu nealkoholický nápoj zdarma - voda, limo, džus), vstupní prohlídka s lékařem nebo fyzioterapeutem, procedury dle doporučení lékaře (1x klasická nasáž, 1x rašelinový zábal, 1x solná jeskyně, 2x suchá plynová koupel, 2x oxygenoterapie, 2x parafínový zábal, 3x plynová injekce), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu na 14 nocí (zaplatíte cca 13 nocí) nebo 21 nocí (zaplatíte cca 18 nocí). - MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.

Balíček 3

Cena pobytu Kratší dovolená v Mariánkách (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), 1x koktejl v kavárně (alko či nealko), procedury (1x klasická částečná masáž, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness. - výhodnější cena při nástupu Ne, Po, Út. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu.

Balíček 4

Cena pobytu Lázeňská dovolená 55+ (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo, k jídlu nealkoholický nápoj zdarma - voda, limo, džus), vstupní prohlídka s lékařem nebo fyzioterapeutem, 8x procedura dle doporučení lékaře (např.: individuální terapie, rašelinový zábal, částečná masáž, lymfodrenáž, plynová obálka, koupele, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, inhalace, parafínový zábal, solná jeskyně), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu - MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.

Balíček 5

Cena pobytu Relaxační týden v Mariánkách (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), 3x vstup do solné jeskyně (45 min. = ekvivalent 3 dnů u moře), turistickou mapu, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu

Balíček 6

Cena pobytu Relax pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, sekt při příjezdu na pokoji, procedury (1x celotělová olejová uvolňující masáž, 1x parafínový zábal, 1x aroma koupel), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness. - na vyžádání možnost prodloužení pobytu

Balíček 7

Cena pobytu Diagnosticko-terapeutický balíček (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), konzultace s lékařem, konzultace s fyzioterapeutem, 4x cvičení s fyzioterapeutem, relaxační proceduru (např. masáž, hydroterapie apod.), 3x vstup do solné jeskyně (45 min. = ekvivalent 3 dnů u moře), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness. - na vyžádání možnost prodloužení pobytu - MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.

Balíček 8

Cena pobytu Beauty pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, ovocná mísa a sekt při příjezdu na pokoji, procedury (1x celkové kosmetické ošetření, 1x částečná klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x vstup do solné jeskyně), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness. - na vyžádání možnost prodloužení pobytu

Balíček 9

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness, Wi-Fi, místní poplatky.

Balíček 10

Cena pobytu Pobyt na posílení imunity v Mariánských lázních (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), ovocnou mísu a minerální vodu Magnezia při příjezdu na pokoji, procedury (2x nácvik správného dýchání pod dohledem fyzioterapeuta, 2x suchá plynová koupel, 4x inhalace (přírodní léčivý zdroj), 4x oxygenoterapie), 4x vstup do solné jeskyně (45 min. = ekvivalent 3 dnů u moře), možnost konzultace s lékařem či fyzioterapeutem, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi, místní poplatky. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu - MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.

Balíček 12
.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vybrané pobyty. Relaxujte a načerpejte novou energii v krásném prostředí centra Reitenberger. Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger nabízí více jak 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur. Jejich individuální výběr můžete konzultovat s odborným lékařem či vedoucím balneocentra. Nabídku centra doplňují kosmetické služby. Centrum Reitenberger ideálním místem pro trávení léčebného pobytu. Načerpejte novou energii a zlepšete svůj zdravotní stav. A jakou malou pozornost dostane každý host dárek v podobě vlastní hotelové kosmetiky Rehavit.

POLOHA

Nově zrekonstruované Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger se nachází v lázeňském centru Mariánské Lázně, 50 metrů od pavilonu křížového pramene a kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, parkoviště před budovou (za poplatek), restaurace, bar, kavárna, terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, výtah, disponuje nově zrekonstruovaným rehabilitačním a balneo centrem a je vybaven moderními rehabilitačními přístroji a zdravotní technikou (bazén, sauny, whirlpool, solná jeskyně, fitness centrum, kosmetické služby).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard a Superior (větší), luxusní apartmány pro 4 osoby, vlastní soc. zařízení (sprchový kout nebo vana, WC, umyvadlo, fén, zrcadlo, odkládací polička, župan, froté ručník a osuška), pracovní stůl s minibarem, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor, bezbariérové pokoje. Superior pokoje mají navíc k dispozici kávovar.

STRAVOVÁNÍ

snídaně a večeře (bufet), obědy jsou nabízeny formou salátového bufetu a výběrem ze dvou polévek (lehký oběd).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: bazén, lázně a wellness, fitness centrum. v okolí: Royal Golf Club Mariánské Lázně, Ski Area Mariánské Lázně, Klášter Teplá, Zámek Kynžvart, Hrad Loket, Hrad Bečov, Kladská.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle výběru pobytu.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, komplexní cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: REITENBERGER Spa Medical ****
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 780 496
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

REITENBERGER Spa Medical
    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
5 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 780 496

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 400 Kč
příplatek za lehký oběd - osoba
0
435 Kč
příplatek za parkování (parkovací dům-400m) - celá ubytovací jednotka
0
405 Kč
příplatek za parkování před budovou - celá ubytovací jednotka
0
600 Kč
příplatek za večeře + lehký oběd - osoba
0
1 305 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč