Hotel Century Langkasuka Resort

  Malajsie, Kedah, Langkawi Island

5/5

Century Langkasuka Resort

    Malajsie, Kedah, Langkawi Island
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Užijte si pohodu a klid u největšího nekonečného bazénu na Langkawi!

Přehled

malajsijká architektura a pohostinnost jeden z největších bazénů na ostrově Wi-fi internet zdarma

Poloha

cca 5 minut jízdy z letiště přímo na krásné dlouhé písečné pláži

Poloha

Langkawi, v severozápadní části ostrova, přímo u víc jak 1 km dlouhé bílé písečné pláže v Kuala Muda. Vzdálenost od centra Pantai Cenang s obchůdky a restauracemi cca 10 minut jízdy, od hlavního města ostrova cca 20 minut jízdy a od letiště cca 5 minut jízdy.

Vybavení resortu

214 pokojů ve 2 třípodlažních budovách. Restaurace, bar, bazén, dětský bazén, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, golf, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Comfort pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Comfort pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

Stravování

snídaně formou bufetu.

Názor CK

Užijte si pohodu a klid u největšího nekonečného bazénu na Langkawi!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 566 085
dnes zavřeno

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Kedah

5/ 5 1 recenzí


Frant.Pospíchal leden 2019
Langkawi. Pohoda.... celá recenze