Hotel Chalet Li Palu/Emma

Itálie, Lombardie, Livigno

Chalet Li Palu

  Itálie, Lombardie, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Prostorné apartmány pro 6 osob ve Via dala Gesa.
Vybavení a služby:
parkoviště, lyžárna, wi-fi zdarma
Ubytování:
TRILO 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo vyklápěcím dvoulůžkovým gaučem, dvě ložnice se dvěma lůžky (manželské nebo oddělená), některé ložnice se nachází v otevřeném patře a nemají tudíž dveře, koupelna a WC
Vzdálenosti:
100 m od lanovky č. 30 Cassana, 500 m od pěší zóny, 50 m od zastávky skibusu

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Chalet Li Palu/Emma
Vzdálenost od sjezdovky: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 224 750
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.