Chateau hotel Zbiroh

  Česko, Plzeňský kraj, Zbiroh

Zbiroh - CHATEAU HOTEL ZBIROH

    Česko, Křivoklátsko a Rakovnicko, Plzeňsko, Plzeňský kraj, Zbiroh
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování v areálu hotelu.

Balíček 2

Pobyt Classic (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování se snídaní, wellcome drink na pokoji, prohlídku zámku s průvodcem, procházku anglickým zámeckým parkem, pobyt v privátním zámeckém wellness centru (60 min.), ruské kuželky, obří šachy a kroket, parkování v areálu.

Balíček 3

Pobyt Romantic Summer (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí (snídaně servírovaná do pokoje, středověká večeře v zámecké krčmě), wellcome drink na pokoji, piknikový koš plný dobrot s piknikovou dekou, prohlídku zámku s průvodcem, procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámecké krčmě (+ výběr coctailových sendvičů, zámeckých koláčků, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), pobyt v privátním zámeckém wellness centru, masáž dle výběru (60 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), obří šachy, kroket, venkovní mikádo či minigolf v zámeckém parku, dárek na rozloučenou, parkování v areálu.

Balíček 4

Pobyt Romantic Winter (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí (snídaně servírovaná do pokoje, středověká večeře v zámecké krčmě), wellcome drink na pokoji, zimní hot drink (svařené víno nebo punč), prohlídku zámku s průvodcem, zimní romantickou procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámeckém salónku (+ výběr coctailových sendvičů, zámeckých koláčků, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), pobyt v privátním zámeckém wellness centru, masáž dle výběru (60 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), dárek na rozloučenou, parkování v areálu.

Balíček 5

Romantický víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s plnou penzí (servírovaná snídaně, 3chodový středověký oběd i večeře), wellcome drink na pokoji, piknikový koš plný dobrot s piknikovou dekou, prohlídku zámku s průvodcem, romantickou procházku anglickým zámeckým parkem, odpolední anglický čaj v zámeckém salónku (+ výběr coctailových sendvičů, zámeckých koláčků, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, káva a pramenitá voda), 2x pobyt v privátním zámeckém wellness centru, masáž dle výběru (60 min. - relaxační nebo rekondiční nebo indická masáž hlavy), obří šachy, kroket, venkovní mikádo, minigolf v zámeckém parku (v zimě billiard v salonku), dárek na rozloučenou, parkování v areálu.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici a vychutnejte si zámecké prostředí. Luxusní hotel pro nejnáročnější zákazníky. Chateau hotel Zbiroh je jediným zámeckým hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová... Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. Každý je originál: prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. Hotel nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie.

POLOHA

Chateau hotel Zbiroh je vzdálený 40 km od Plzně. Nachází se do 20 km od starobylých hradů Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč a 32 km od Koněpruských jeskyní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, terasa, zahrada, parkoviště, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), výtah, klimatizace, wellness centrum (za poplatek - bazén, vířivka, sauna, masáže), fitness centrum (za poplatek), pro děti: venkovní dětské hřiště, stolní hry, puzzle, hlídání dětí (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard****, Deluxe***** (možnost obsadit jednou osobou, možnost přistýlky), 2lůžkové apartmány Luxus (možnost obsadit jednou osobou), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), trezor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), každý pokoj je originál: prostorem, plochou i orientací výhledů z oken.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), k dispozici je restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: za poplatek - wellness a lázeňské služby, fitness centrum, minigolf v zámeckém parku, obří šachy, šipky, stolní tenis, kulečník, pronájem tělocvičny (tenis, nohejbal, volejbal, basketbal), lanové centrum a motorová bugina s jízdou v anglickém parku (s instruktorem). v okolí: cyklistika, pěší turistika, jízda na koni v nedaleké stáji v obci Těně, rybaření (3 km vzdálený rybník), Koněpruské jeskyně, Tenis club Bouchalka, Alp Rieser - rodinná farma Biskoupky, Muzeum Josefa Hyláka Radnice, Skryjská jezírka, Vojenské muzeum - Rokycany, Bohemia Sekt - Starý Plzenec, Techmania - Plzeň, Golfové resorty (Darovanský Dvůr - Břasy, Beroun, Dýšina). HRAD A ZÁMEK ZBIROH První šlechtický hrad v Čechách. Zámek Zbiroh obklopený 60 hektarovým anglickým parkem disponuje velkým množstvím salonků a sálů, gotickou hradní kaplí a zámeckými vinnými sklepy. V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, v němž je umístěn originál opony od tohoto světoznámého malíře, který zde také 18 let pobýval a na zámku namaloval svou slavnou Slovanskou epopej. Další hrady a zámky v okolí: Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní, parkování v areálu hotelu.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Zbiroh - CHATEAU HOTEL ZBIROH ****
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Západní Čechy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 861
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Zbiroh - CHATEAU HOTEL ZBIROH
    Česko, Křivoklátsko a Rakovnicko, Plzeňsko, Plzeňský kraj, Zbiroh

Cena
9 900 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 861

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 900 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč