Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Cinnamon Dhonveli Maldives ****

Popis hotelu

Oblíbený resort na severním Malé atolu s typicky maledivskou architektutrou se nachází v jedné z nejlepších surfařských oblastí na světě.

Poloha

Resort se nachází na severním Male Atolu, vzdálenost od letiště je pouze 13 kilometrů, tedy asi 20 minut člunem.

Vybavení

Restaurace a bary Celsius, UMBar, Salt a Vinium, internetová kavárna/knihovna, směnárna, prádelna a služby lékaře.

Ubytování

Na ostrově je celkem 22 zahradních bungalovů, 24 superior pokojů, 40 plážových bungalovů, 4 rodinné plážové bungalovy, 27 vodních bungalovů a 24 vodních apartmánů. Ke standardnímu vybavení patří klimatizace, koupelna s vanou (kromě zahradních bungalovů), horkou a studenou vodou a vysoušečem vlasů, mini lednička, TV se satelitními programy, telefon, vysoušeč vlasů, trezor.

Stravování

Polopenze. Možnost all inclusive.

Pláž

Písčitá pláž obklopuje celý ostrov.

Sport a zábava

Potápěčské centrum PADI, lázně Amaan, diskotéka, venkovní bazén, fitness centrum, tenisové a badmintonové kurty, centrum vodních sportů, výlety na okolní atoly nebo do hlavního města, animace, karaoke.

Pro děti

Hlídání dětí.

Naše mínění

Jeden z nejoblíbenějších resortů v naší nabídce má příznivý poměr kvalita versus cena.

All inclusive

Snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, 10.30 - 11.30 sendvič, 16.00 - 18.00 odpolední čaj, 23.00 - 23.30 noční občerstvení, vybrané alkoholické nápoje (whisky, brandy, gin, vodka atd.), vybrané druhy míchaných nápojů (koktejlový lístek k dispozici u baru), rozlévané bílé a červené víno, točené pivo, nealkoholické nápoje (fanta, cola, sprite, džusy, balená voda), standardní káva a čaj. All inclusive nezahrnuje nápoje objednané po půlnoci, nápoje z minibaru, džusy z čerstvého ovoce, čaj s příchutí, capuccino a espresso.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maledivy

Jako hrst drahokamů, roztroušených na rovníku, leží v blankytných vodách Indického oceánu a zcela odpovídají představám o tropickém ráji. Sluncem vyhřáté bělostné pláže, průzračná modř oceánu a žhavé paprsky slunce – to je ideální kombinace, která vás zve k lenošení a relaxaci na nekonečných plážích.

Maledivské souostroví měří zhruba 760 km severojižním směrem a čítá na 1190 ostrovů a ostrůvků, které se shlukují do čarokrásných korálových atolů. Z celkového počtu je jen 202 ostrovů trvale obydleno. Místní teplé vody jsou bohaté na kyslík, což vytváří ideální podmínky pro život korálů a celý podmořský ekosystém. Maledivy jsou domovem neuvěřitelných 1350 druhů korálů a ryb, a tak zajisté i vy propadnete zdejšímu úchvatnému podmořskému světu, za kterým se opakovaně vydávají i ti nejnáročnější profesionální potápěči.

Kromě šnorchlování a potápění nabízí resorty nepřebernou škálu dalších sportů a zábavy. Po aktivně prožitém dni si pak můžete v klidu užít uvolňující masáž v lázeňském centru, vychutnat si skvělou večeři od místních profesionálních kuchařů nebo se zapojit do večerní zábavy s ostatními hosty.

 

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Cinnamon Dhonveli Maldives ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu