Popis

Popis hotelu Cleopatra Hotel ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Cleopatra Hotel and Annex v Ayia Napa nabízí 51 pokojů a v roce 2015 prošel renovací. Hotel je situován 1 km od písčité pláže. Nejbližší město je Paralimni (7 km). Další města: Nicosia (80 km), Larnaca (45 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici výtah, klimatizace, recepce a vstupní hala. Personál tohoto 3 podlažního hotelu mluví anglicky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu. Hotel nabízí sladkovodní bazén bazén . Z hotelu se snadno dostanete ke do středu města, k barům a restauracím, turistické informace, obchodům, na disko, autobusovým zastávkám a stání taxíků. Vzdálenosti z hotelu: Sculpture Park (3 km), letiště LCA (58 km), letiště PFO (170 km), Ayia Napa Monastery (800 m), Waterworld Waterpark (4 km) a Cape Greco (9 km). Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí služku, žehlení a služby prádelny. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje pivo, snacky, dorty a moučníky, místní alkohol, víno a soft drinky. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Ayia Napa

Původně malá, ospalá rybářská vesnička na jihovýchodním výběžku ostrova se během posledních let změnila v jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek Kypru. Množství kavárniček, restaurací, taveren, nesčetné bary, diskotéky a zábava od večera do rána jsou charakteristickým rysem dnešního letoviska Agia Napa. Malebnému historickému centru vévodí klášter Agia Napa vybudovaný kolem roku 1500 našeho letopočtu, dnes často využívaný pro svatební obřady. V budově bývalé radnice je umístěno Marine Life Museum zpřístupňující návštěvníkům tajemství podmořského života. V letovisku Agia Napa se nachází jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších písečných pláží ostrova Nissi Beach, a návštěvníky láká svými atrakcemi také vodní park Water World s množstvím tobogánů a skluzavek.

Vzdálenost od letiště cca 45 km.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Hotely Ayia Napa