600 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Bouradanis Village Hotel ***

popis ubytování

Obecný popis:

Bouradanis Village Hotel v Marmari nabízí 22 pokojů na 2 podlažích. Hotel je situován 600 m od písčité pláže. Nejbližší město je Kos (11 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala a recepce. Prázdninovou mobilitu vám usnadní možnost pronájmu motocyklů, automobilů a kol. Personál v tomto hotelu mluví anglicky. K dispozici je sezónně otevíraný sladkovodní bazén se začleněným dětským bazénkem. O vaše pohodlí se postarají osvěžující drinky u bazénového baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke supermarketům a autobusovým zastávkám. Z hotelu je dostupné vyjížďky na koních (600 m) a letiště KGS (14 km). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí pokojovou službu a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Snídaně je formou kontinentální kuchyne a podáváme ji od 08:30 - 09:30. V hotelu nabízí restauraci. Žádné Alkoholické v tomto hotelu. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou biliár či herní místnost.

Další informace:

Bohužel nepřijímáme kreditní karty. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kos

Akti Beach Club

Akti Beach Club ****, Řecko, Kos

letecky all inclusive (ultra all inclusive)