600 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Bouradanis Village Hotel ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Bouradanis Village Hotel v oblasti Marmari. Hotel je situován 600 m od písčité pláže. Nejbližší město je Kos (11 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce a vstupní hala. Personál tohoto 2 podlažního hotelu mluví anglicky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení motocyklu, kola či automobilu. Hotel nabízí v sezónně otevíraný sladkovodní bazén bazén se začleněným dětským bazénkem. Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke supermarketům a autobusovým zastávkám. Vzdálenosti z hotelu: letiště KGS (14 km) a vyjížďky na koních (600 m). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí trezor a pokojovou službu. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Snídaně je formou kontinentální kuchyne a podáváme ji od 08:30 - 09:30. V hotelu nabízí restauraci. Žádné Alkoholické v tomto hotelu. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou herní místnost či biliár.

Další informace:

Bohužel nepřijímáme kreditní karty. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kos