20 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Club Hotel Riu Tikida Dunas ****

Popis zájezdu:

Maroko / Agadir. Hotel se skládá ze dvou budov obklopených zahradou a má vlastní písečnou pláž, která se nachází přímo za promenádou. Hosté mohou relaxovat u bazénů se sladkou nebo s mořskou vodou, či využít širokou nabídku sportovních aktivit od volejbalu a basketbalu až po stolní tenis a pétanque. Hotel připravuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Pro děti je zde navíc dětské hřiště a miniklub Golfového hřiště Golf du Soleil leží 9 km od hotelu. Ideální volba pro rodinnou dovolenou i pro náročnější klientelu.

Vzdálenost od:
 • pláže: 50 m
 • letiště: 25 km
 • centra: Agadir 1 km
 • nákupních možností: 500 m
Ubytování:

Standardní pokoj

 • centrálně řízená klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (zdarma)
Ubytování za příplatek
 • Pokoj s výhledem na moře
Zařízení:
 • vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (rezervace, za poplatek), 2 bary, snack bar, bar u bazénu, diskotéka, internetový koutek, Wi-Fi na recepci (zdarma), obchod se suvenýry, kadeřnictví, 2 bazény se sladkou vodou (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), 1 bazén s mořskou vodou, sluneční terasa, dětský bazén, krytý bazén s mořskou vodou, miniklub, dětské hřiště
Pláž:
 • písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma
Sportovní aktivity a zábava zdarma:
 • animační programy, večerní programy, 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, volejbal, basketbal, plážový volejbal, minifotbal, pétanque, fitness, šipky
Sportovní aktivity a zábava za poplatek:
 • kulečník, půjčovna kol, golf (9 km), turecké lázně, masáže, salon krásy
Stravování v ceně:
 • All Inclusive: 10.00–22.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Během večeře je vyžadováno formální oblečení.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maroko

Maroko najdete na mapě na severozápadě Afriky, kde se střetává Evropa s Afrikou a také Středozemní moře a vody Atlantického oceánu. Území Maroka pokrývají vysoké hory Atlasu a Rífu na severu, saharské písky pokryly jih Maroka, úrodná políčka v nížinách doplňují tuto pestrou mozaiku. Cestováním napříč Marockým královstvím je možné vysledovat, jak ráz krajiny ovlivňuje život i tradice místních obyvatel. Na severu Maroka podél Středozemního moře je těžké si nevšimnout almohádské architektury, směsi arabsko-španělských vlivů, domy jsou převážně bílé barvy a i mezi lidmi je velmi rozšířená španělština. Oproti tomu vnitrozemí je ve znaku hliněných a cihlových domů ve žlutočervené barvě půdy, která umožňuje pěstování zemědělských plodin. Sahara pokrývá jižní část a značně zasahuje do života beduínů a nomádů. Nomádský způsob života udržují především berberské kmeny, ženy jsou zahalené do jemných tkanin v několikanásobných vrstvách a zajímavostí je, že se zahalují dle tradic i muži.

 

Povinná pobytová taxa ve výši 20 EUR/osoba/pobyt do 8 dní; 40 EUR/osoba/pobyt nad 8 dní, je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Hotely Maroko