100 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková, molo

Popis

Popis hotelu Club Hotel Titan ****

Výhody
  • menší útulný hotel v perfektně udržované zahradě
  • cca 100 m od pláže
  • spousta dětských aktivit
Popis hotelu

Menší útulný hotel v perfektně udržované zahradě. Cca 100 m od pláže. Spousta dětských aktivit.

Poloha

v mírném kopci, útulný hotel se nachází v letovisku Kargicak, obchody a restaurace cca 3 km. Centrum letoviska Alanya cca 16 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Letiště Antalya cca 150 km.

Pláž

oblázkovo-písečná pláž cca 100 m (dostupná podchodem). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky a podložky za poplatek (cca 1 €/každý kus). Plážový bar.

Vybavení

161 pokojů rozdělených do hlavní a vedlejší budovy. Lobby s recepcí (trezory k pronajmutí, cca 2 €/den), lobby bar, výtah, místnost s TV, restaurace, bar, obchod a kadeřnictví. Ve venkovním areálu bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky a podložky za poplatek (cca 1 €/každý kus).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 21 m2, minibar (za poplatek), individuální klimatizace, sat. TV, telefon, vana nebo sprcha, WC a balkon.

Rodinné pokoje (A2F/A3F/A4F): cca 28 m2, 2 pokoje s propojovacími dveřmi (2 jednolůžka a 1 francouzská postel), sprcha, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 21 m2.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Přes den snacky, káva, čaj, zákusky. Půlnoční snack (polévka nebo sendvič).

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, basketbal, boccia, šipky, plážový volejbal, fitness. Animační program. Za poplatek: biliár, stolní fotbal, vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Wellness

zdarma: hammam. Za poplatek: masáže a sauna.

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), dětský animační program, minidisco, dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Maximální počet osob nelze dětskou postýlkou překročen.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4;, platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 30% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2017, 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2018, 21% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018,11% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018

výhodná nabídka:

  • Joker pokoje
Dětská sleva

A2A/A2S: 1 dítě (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2F: 2 děti (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya

Galeri Hotel

Galeri Hotel *****, Turecko, Alanya

letecky all inclusive (24h all inclusive)