Hotel Club Sognu di Mare Residence Odalys

  Francie, Korsika, Bravone

Rezidence Sognu di Mare Bravone

    Francie, Korsika, Bravone
Poloha

rezidence v udržované zahradě s tropickými rostlinami a palmami leží pouhých 200 m od písečné pláže a 2,5 km od centra. Malebné městečko Bravone, nacházející se na východním pobřeží mezi Bastií (60 km) a Porto Vecchio (80 km), je letovisko s krásnými zátokami s plážemi s bílým pískem. Místo je vhodné jak pro pobytovou rekreaci, tak i jako výchozí bod pro poznávání tajemného vnitrozemí.

Ubytování

každý byt má plně vybavený kuchyňský kout (sklo keramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice), koupelnu+WC, balkon nebo terasu.

Apartmán 2P4 pro 4 osoby (32 m?): obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 2 lůžky nebo 2 lůžka na vestavěném patře.

Apartmán 2P6 pro 6 osob (54 m?): obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 2 lůžky, 2 lůžka na vestavěném patře.

Apartmán 3P6 pro 6 osob (47 m?): obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, každá se 2 lůžky (jedna ložnice může být formou palandy).

Vybavení

venkovní bazén, hřiště pro děti, bar, restaurace, prádelna (za poplatek), parkoviště. 

Základní cena zahrnuje

  • Nájem apartmánu (pobyty sobota-sobota) a spotřeby energií (voda, elektřina, plyn).

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1 €/ os. a noc.
  • Nepovinný příplatek: povlečení 12 €/ os., závěrečný úklid 62 € byty 2P4, 2P6 a 3P6
  • Domácí zvířata: nejsou povolena.
  • Vratná kauce: 300 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Pořadatel: COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.
Název hotelu dle pořadatele: Rezidence Sognu di Mare Bravone ***
Lokalita dle pořadatele: Korsika, Bravone

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Club Sognu di Mare Residence Odalys ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 280 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 734 160
dnes 8–20 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Francie - více informací