Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Coral Beach Resort ****

Výhody

V tomoto hotelu vyjdete ze dveří a hned jste a sluníčku a plážovém písku. Užijte si den buď opalováním nebo odpočívejte ve stínu slunečníku. Nachází se na pláži, 16km od akvaparku, 23km od přístavu a 24,5km od centra města Hurghada.

Popis hotelu

Zázemí a služby zahrnují restauraci, bar, venkovní bazén, děstký bazén, přípojení na wi-fi, tenisové kurty, kulečník, business centrum, terasu, parkování, dětský klub, tureckou koupel, konferenční prostory, posilovnu, wellness procedůry (účtuje se zvlášť) a nepřetržitou službu na recepci.
Pokoje jsou vybaveny telefonem, TV, bezpečnostní schránkou, minibarem (účtuje se zvlášť), centrální klimatizací, připojením na wi-fi (příplatek) psacím stolkem, fénem na vlasy a koupelnou.
V případě výběru plné penze:.
Koncept plná penze zahrnuje veškerá jídla (snídani, oběd, večeři a občerstvení) a nápoje k jídlům: nealko nápoje, pivo, víno, vodu a alkoholoické nápoje místních značek.
Nápoje jsou podávány od rána až do pozdních večerních hodin (přibl. do 22:00 - 24:00 hod).
Provozní doba se mezi jednotlivými hotely liší.
V některých hotelích je součástí i program aktivit.
Upozornění: některé prostory mohou být z důvodu nepříznivého počasí nebo ročního období mimo provoz.
Klimatizace je ovládána centrálně hotelem a je v provozu pouze v určitých hodinách během dne. Tyto časy se mohou průběžně lišit.
Adresa: Safaga Road K18, Hurghada, Rudé moře, Egypt.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

33 uživatelů

Pořadí

74. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

8.3.2018 | mirektroubil
Datum pobytu: březen 2018
Tento hotel v ničem nezklamal. Určitě se sem ještě chceme podívat.

Nejnovější recenze

5
2.3.2018 | Viky
Datum pobytu únor 2018
5/5 - Úžasné
Fantastické
5
2.1.2018 | Slávka
Datum pobytu prosinec 2017
5/5 - Úžasné
O jarních prazdninách pojedu znova!
5
2.1.2018 | Rastezz
Datum pobytu prosinec 2017
5/5 - Úžasné
Jako zakončení roku to byla skvělá volba a nemělo to chybičku. Bylo nám tam skvěle.Z nabízených výletů jsme si vybrali dva bylo to skvělé zpestření a zažili a viděli jsme něco nového a zároveň jsme se dobře zabavili.Všude se k nám chovali slušně a přátelsky.Předpokládáme,že na konci roku by jsme opět zavítali za sluníčkem krásným vyhřátým mořem na relax a pohodu

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Coral Beach Resort ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
St 21.3 – St 28.3.2018
2 lůžkový pokoj , Standardni, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 690 Kč
Letecky
Praha 1:05
Čt 22.3 – Čt 29.3.2018
2 lůžkový pokoj Standard, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
10 990 Kč
SLM | Po slevě 46%
Letecky
Warszawa
Čt 22.3 – Čt 29.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
10 920 Kč
SLM | Po slevě 44%
Letecky
Katowice
Čt 22.3 – Čt 29.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
10 920 Kč
SLM | Po slevě 44%
Letecky
Praha
Čt 22.3 – Ne 1.4.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
18 390 Kč
Letecky
Warszawa
Čt 22.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
14 144 Kč
SLM | Po slevě 48%
Letecky
Katowice
Čt 22.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
14 144 Kč
SLM | Po slevě 48%
Letecky
Praha
Pá 23.3 – So 31.3.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
9 dní
all inclusive
12 890 Kč
SLM | Po slevě 22%
Letecky
Praha
So 24.3 – So 31.3.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
15 690 Kč
Letecky
Praha
So 24.3 – St 4.4.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
20 290 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 24.3 – So 7.4.2018
2 lůžkový pokoj Standard, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 990 Kč
SLM | Po slevě 42%
Letecky
Warszawa
Ne 25.3 – Ne 1.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
10 920 Kč
SLM | Po slevě 44%
Letecky
Katowice
Ne 25.3 – Ne 1.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
10 920 Kč
SLM | Po slevě 44%
Letecky
Linz
Ne 25.3 – Ne 1.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
SLM | Po slevě 34%
Letecky
Warszawa
Ne 25.3 – Ne 8.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
14 144 Kč
SLM | Po slevě 48%
Letecky
Katowice
Ne 25.3 – Ne 8.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
14 144 Kč
SLM | Po slevě 48%
Letecky
Linz
Ne 25.3 – Ne 8.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
15 444 Kč
SLM | Po slevě 44%
Letecky
Praha
St 28.3 – St 4.4.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
17 190 Kč
Letecky
Praha
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
17 490 Kč
Letecky
Warszawa
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 584 Kč
LM | Po slevě 37%
Letecky
Katowice
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
12 584 Kč
LM | Po slevě 37%
Letecky
Praha
Čt 29.3 – Ne 8.4.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
20 190 Kč
Letecky
Praha 1:00
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj Standard, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
17 990 Kč
LM | Po slevě 45%
Letecky
Warszawa
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Katowice
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
LM | Po slevě 42%