Hotel Coral Beach Resort

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Coral Beach Resort

    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
Číslo zájezdu: 1 526 472
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Doporučení

Tento rozlehlý hotelový areál s překrásnou zahradou nabízí jak odpočinek na soukromé písčité pláži, tak objevování podmořského života a korálových útesů. Hotel s živou atmosférou je oblíbenou volbou rodin s dětmi.

GPS

27.082880, 33.868017

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, ideální pro rodiny s dětmi. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Krásný korálový útes vhodný pro šnorchlování. Vodní sporty a potápění na pláži za poplatek. Plážový bar, sprchy.

Pláž

na pláži

Pláž

0

Poloha

Rozlehlý hotelový areál skládající se z hlavní budovy a komplexu bungalovů se nachází přímo u 1,2 km dlouhé písčité pláže. Blízké korálové útesy lákají ke šnorchlování a objevování podmořské flóry a fauny. Hotel je vzdálen cca 17 km od centra Hurghady a letiště. Hotel zajišťuje shuttle bus do centra Hurghady (za poplatek, jednou za pobyt zdarma – rezervace nutná).

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), pozdní snídani, dopolední a odpolední občerstvení, odpolední zmrzlinu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační. Jednou za pobyt možnost povečeřet zdarma v a la carte restauraci (rezervace nutná).

Ubytování

Vkusně zařízené bungalovy s terasou a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky (šířka 120 cm, vhodná pro jednu dospělou osobu nebo dvě menší děti). Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. Rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, italská restaurace, orientální kavárna, lobby bar, plážový bar a bar u bazénu, dva venkovní bazény, dětský bazén, skluzavky, bohaté animační programy, dětský klub, hlídání dětí, kosmetický salon, čistírna, lékař.
Zdarma: slunečníky, lehátka a osušky u bazénu (osušky - vratná kauce), skluzavky.
Za poplatek: Wi-Fi v lobby, tenis, fitness, stolní tenis, biliár.

Název

Coral Beach Resort

Základní cena zahrnuje


V ceně zájezdu je zahrnuto:
 • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
 • transfery do pobytového místa a zpět
 • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
 • česky/slovensky mluvící delegát
 • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Základní cena nezahrnuje

  volitelné doplňkové služby

  • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

  Informace o zájezdu

  Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Alexandria, IČ: 25661507. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Coral Beach Resort ****
  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

  Neoficiální informace o hotelu
  (údaje z recenzí bez záruky)

  Coral Beach Resort ****
  Typ pláže: písčitá
  Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

  565 656 610 Číslo zájezdu: 1 526 472
  dnes zavřeno

  Hodnocení

  51. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

  4/ 5 78 recenzí


  Alina březen 2020
  Krásná dovolena!. Jsme velice spokojené, doporučujeme pro nenaročné klienty. Před odjezdem jsme našli popis hotelu od klientu na You Tube, takže jsm... celá recenze


  Michal listopad 2019
  Pozitivní. Byli jsme poslední týden v listopadu, resort byl poloprázdný, proto hodně klidný. Personál byl vstřícný, vše fungovalo bez problém... celá recenze


  Karel Žilák listopad 2019
  Dovolená dvou seniorů. S dovolenou v tomto resortu jsem byli velmi spokojeni, uvedu níže. Důrazně ale uvedu nedostatek, který nám možná znemožní další vy... celá recenze

  Lokalita

  Egypt

  Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

  Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

  Nezávazná objednávka

  Coral Beach Resort
      Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

  Původní cena
  20 990 Kč/os

  Cena
  19 590 /os

  Cestující

  Číslo zájezdu: 1 526 472

  Zájezd

  dospělá osoba na pevném lůžku
  2
  19 590 Kč
  povinný příplatek za odletovou taxu - dítě do 2 let
  0
  990 Kč
  příplatek za vízum včetně manipulačního poplatku - osoba
  0
  790 Kč
  příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba
  0
  3 790 Kč

  Pojištění

  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
  2
  380 Kč
  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
  0
  220 Kč
  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
  0
  580 Kč
  samostatné pojištění Storno - za osobu
  0
  108 Kč

  Parkování

  zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
  0
  690 Kč