Hotel Coral Beach Resort

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Coral Beach Resort

    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
Číslo zájezdu: 1 526 472
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Doporučení

Tento rozlehlý hotelový areál s překrásnou zahradou nabízí jak odpočinek na soukromé písčité pláži, tak objevování podmořského života a korálových útesů. Hotel s živou atmosférou je oblíbenou volbou rodin s dětmi.

GPS

27.082880, 33.868017

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, ideální pro rodiny s dětmi. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Krásný korálový útes vhodný pro šnorchlování. Vodní sporty a potápění na pláži za poplatek. Plážový bar, sprchy.

Pláž

na pláži

Pláž

0

Poloha

Rozlehlý hotelový areál skládající se z hlavní budovy a komplexu bungalovů se nachází přímo u 1,2 km dlouhé písčité pláže. Blízké korálové útesy lákají ke šnorchlování a objevování podmořské flóry a fauny. Hotel je vzdálen cca 17 km od centra Hurghady a letiště. Hotel zajišťuje shuttle bus do centra Hurghady (za poplatek, jednou za pobyt zdarma – rezervace nutná).

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), pozdní snídani, dopolední a odpolední občerstvení, odpolední zmrzlinu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační. Jednou za pobyt možnost povečeřet zdarma v a la carte restauraci (rezervace nutná).

Ubytování

Vkusně zařízené bungalovy s terasou a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky (šířka 120 cm, vhodná pro jednu dospělou osobu nebo dvě menší děti). Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. Rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, italská restaurace, orientální kavárna, lobby bar, plážový bar a bar u bazénu, dva venkovní bazény, dětský bazén, skluzavky, bohaté animační programy, dětský klub, hlídání dětí, kosmetický salon, čistírna, lékař.
Zdarma: slunečníky, lehátka a osušky u bazénu (osušky - vratná kauce), skluzavky.
Za poplatek: Wi-Fi v lobby, tenis, fitness, stolní tenis, biliár.

Název

Coral Beach Resort

Základní cena zahrnuje


V ceně zájezdu je zahrnuto:
 • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
 • transfery do pobytového místa a zpět
 • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
 • česky/slovensky mluvící delegát
 • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Základní cena nezahrnuje

  volitelné doplňkové služby

  • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

  Informace o zájezdu

  Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Alexandria, IČ: 25661507. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Coral Beach Resort ****
  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

  Neoficiální informace o hotelu
  (údaje z recenzí bez záruky)

  Coral Beach Resort ****
  Typ pláže: písčitá
  Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

  565 656 610 Číslo zájezdu: 1 526 472
  dnes 7.30–17 h

  Hodnocení

  52. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

  4/ 5 78 recenzí

  Lokalita

  Egypt

  Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

  Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

  Nezávazná objednávka

  Coral Beach Resort
      Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

  Původní cena
  20 490 Kč/os

  Cena
  18 990 /os

  Cestující

  Číslo zájezdu: 1 526 472

  Zájezd

  dospělá osoba na pevném lůžku
  2
  18 990 Kč
  povinný příplatek za odletovou taxu - dítě do 2 let
  0
  990 Kč
  příplatek za vízum včetně manipulačního poplatku - osoba
  0
  790 Kč
  příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba
  0
  3 590 Kč

  Pojištění

  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
  2
  380 Kč
  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
  0
  220 Kč
  komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
  0
  580 Kč
  samostatné pojištění Storno - za osobu
  0
  108 Kč

  Parkování

  zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
  0
  690 Kč