Hotel Daios Cove Luxury Resort & Villas

  Řecko, Kréta, Agios Nikolaos

Daios Cove Luxury Resort and Villas

    Řecko, Kréta, Agios Nikolaos, Kréta - Agios Nikolaos
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Hygienická a preventivní opatření

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů. Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování. Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Poloha

Jeden z nejlepších hotelů na Krétě, Daios Cove Luxury Resort and Villas, je situovaný v nádherném zálivu na severovýchodě ostrova nedaleko známého letoviska Agios Nikolaos. Díky své poloze a architektonickému ztvárnění nabízí kouzelné výhledy na tyrkysový záliv a okolní přírodní scenérie.

Popis hotelu

Luxusní Daios Cove Luxury Resort and Villas nabízí ubytování na vysoké úrovni včetně komfortních vil a pokojů s privátními bazény. Hotel klade důraz na kvalitní gastronomii a poskytuje skvělý servis včetně all inclusive formou Residents Club. Díky špičkovým službám získal několik prestižních ocenění včetně World Luxury Hotel Awards.

Pláž & Bazény

soukromý záliv s průzračným mořem a písečnou pláží, venkovní infinity vyhřívaný bazén s mořskou vodou a oddělenou dětskou částí, swim up bar, určený pouze pro dospělé osoby, dva vnitřní vyhřívané bazén y s mořskou vodou, lehátka s pohodlnými matracemi, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku, sprchy a převlékárny na pláži i u bazénu

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Pangea, kde jsou podávány snídaně a bufetové večeře, řecká la carte taverna, taverna na pláži s nabídkou teplého i studeného občerstvení, bar u bazénu, Crystal Box a Ocean Bar, panoramatické lanovky usnadňující pohyb po areálu, lze využívat také přepravu elektrovozíky, obchod se suvenýry, zlatnictví a butik, hotel zajišťuje pronájem aut, jachet, popřípadě i transfery helikoptérou na vlastní přistávací plochu

Ubytování

moderně zařízené pokoje s obývací částí a možností přistýlky, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar, vysokorychlostní wifi zdarma, balkón nebo terasa, všechny pokoje mají výhled na moře, možnost ubytování ve suitách a vilách s privátními bazény

Stravování

polopenze formou bufetu, pro hosty ubytované ve vilách privátní snídaně v oddělené restauraci, klienti ubytovaní v suitách a vilách mají v ceně all inclusive program Residents Club

Program Residents Club zahrnuje
 • snídaně, obědy a večeře ve všech restauracích včetně restaurací la carte,
 • neomezený výběr jídel ve všech la carte restauracích (tříchodová menu skládající se z předkrmu, hlavního jídla a desertu pro každého hosta),
 • nápoje a signature koktejly v barech,
 • jednu láhev vína z vybraného vinného lístku s každým obědem a večeří,
 • zmrzlinu, nealkoholické nápoje a zdravé džusy nejen pro děti u bazénu a u plážového baru,
 • bezplatný 24 hodinový pokojový servis,
 • minibar s vínem, proseccem a nealko nápoji doplňovaný jednou denně,
 • snídaně v restauraci Ocean (deluxe junior suity v restauraci Pangea),
 • dárek na uvítanou pro děti,
 • osobní concierge
Sport & zábava

fitness studio s profesionálními trenéry, boxerská tělocvična ve spolupráci s BXR London, jóga, dva tenisové kurty s osvětlením, na pláži lze provozovat vodní sporty - kánoe, kajaky, šlapadla, vodní lyžování, vodní skútry, paddle board, možnost pronájmu katamaránů, jachet a motorových člunů, PADI certifikované centrum potápění s lekcemi i pro začátečníky, podmořské výpravy, animační tým pořádá zábavné programy během celého dne, ochutnávka vín, lekce vaření,večery s živou hudbou, DJ ?s nights atp.

Pro děti a juniory

miniklub pro děti od 5 do 12 let , profesionálové vyškolení v britské Childcare specialists Worldwide Kids Company v rámci Cr?che Clubu za poplatek, pobyt dítěte lze předem zajistit na www, na vyžádání lze zajistit hlídání dětí

Internetové připojení

vysokorychlostní wifi v celém areálu hotelu Daios Cove Luxury Resort and Villas

Relaxace & Wellness

v resortu Daios Cove Luxury Resort and Villas nabízí GOCO Spa na ploše 2500 m2, léčebné, relaxační a revitalizační procedury pod vedením zkušených terapeutů, fitnesscentrum s vybavením Technogym, sauna, hydromasáže, thaiské masáže, kadeřnictví, kosmetiku a pedikúru i luxusní soukromé lázně pro dva ve spa suitě

Popisy pokojů
Deluxe pokoj výhled na moře 42 m?

Interiér 42 m2, prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Deluxe pokoj výhled na moře, individuální bazén, 42 m?

Interiér 42 m2, prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, balkón s výhledem na moře a bazén s mořskou vodou. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Deluxe junior suita 42 m?

Interiér 42 m2 ložnice s prostornou obývací částí typu open plan, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa s výhledem na moře. Umístění v 7.a 8.řadě. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Deluxe junior suita 42 m2 s vlastním bazénem

Interiér 42 m2,ložnice s prostornou obývací částí typu open plan, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa s bazénem s mořskou vodou a výhledem na moře. Umístění v 7.a 8.řadě. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Premium junior suita 42 m2 s privátním bazénem

Interiér 42 m2,ložnice s prostornou obývací částí typu open plan, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa 30 m2 s bazénem s mořskou vodou a výhledem na moře. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 1 infant.

Jednoložnicová suita výhled na moře 65 m?

Interiér 65 m2, ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa 50 m2 s nádherným výhledem na moře. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě a 1 infant.

Jednoložnicová suita výhled na moře privátní bazén 65 m?

Interiér 65 m2, ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, koupelna s vanou, odděleným sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa 50 m2 s nádherným výhledem na moře a privátním bazénem. Možnost vyhřívání bazénu za poplatek. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě a 1 infant.

Premium suita 84 m2 výhled na moře

Interiér 84 m2, ložnice, oddělený obývací pokoj s kvalitním rozkládacím dvoulůžkem od italských designérů Clei, povlečení a ručníky 100% bavlna, dvě koupelny s vanou, sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, terasa 16 m2 s nádherným výhledem na moře. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Jednoložnicová vila 95 m2 u vody výhled na moře, privátní bazén

Interiér 95 m2,prostorná ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, dvě koupelny, oddělený sprchový kout i vana, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa 40 m2 s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře. Možnost vyhřívání bazénu v závislosti na teplotě vzduchu. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby a 1 infant.

Dvouložnicová vila 115 m2 privátní bazén, výhled na moře

Interiér 115 m2, dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa 50 m2 s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře, sluneční terasa. Možnost vyhřívání bazénu v závislosti na teplotě vzduchu. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Vily se nachází na nejklidnějším místě komplexu zajišťujícím nerušené soukromí. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 3 děti.

Dvouložnicová rodinná vila 115 m2 privátní bazén

Interiér cca 115 m2, dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa 50 m2 s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře, sluneční terasa. Možnost vyhřívání bazénu v závislosti na teplotě vzduchu. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 3 děti. Ochranný plot u bazénu a zábrana u schodiště. Dětské vybavení jako ohřívače lahví, stupátka, monitory, redukce apod. na vyžádání.

Dvouložnicová vila 125 m2 wellness privátní bazén, výhled na moře

Interiér 125 m2, dvě ložnice s výhledem na moře, dvě koupelny, oddělený obývací pokoj, privátní wellness s finskou saunou, mini Technogym tělocvičnou, velkou oválnou vanou a sluneční terasou se sprchou, povlečení a ručníky 100% bavlna, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV v obou místnostech, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, iPad dokovací stanice s budíkem, elektronický trezor, wifi zdarma, dálkově ovládané závěsy, prostorná terasa 50 m2 s venkovním sezením a pohodlnými lehátky se slunečníkem, bazén s mořskou vodou, výhled na moře. Možnost vyhřívání bazénu v závislosti na teplotě vzduchu. Cove Club servis - privátní snídaně v restauraci Ocean u bazénu, oddělená sekce na pláži s plážovým servisem. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 3 děti.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • služby delegáta,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • transfery,
 • místní pobytovou taxu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Greece Tours, IČ: 43762638. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Daios Cove Luxury Resort and Villas *****
 • Lokalita dle CK: Kréta
 • Místo dle CK: Agios Nikolaos

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Daios Cove Luxury Resort & Villas *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 666 413
dnes zavřeno

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Daios Cove Luxury Resort and Villas
    Řecko, Kréta, Agios Nikolaos, Kréta - Agios Nikolaos

Původní cena
205 260 Kč/os

Cena
136 220 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 666 413

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
136 220 Kč
příplatek za transfery do/z hotelu vozem TAXI - celá ubytovací jednotka
0
6 360 Kč
příplatek za transfery do/z hotelu 2 vozy TAXI - celá ubytovací jednotka
0
12 710 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč