Hotel db Seabank Resort & Spa

  Malta, Mellieha

5/5

Db Seabank Resort and Spa

    Malta, Mellieha
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • kvalitní služby
 • animační program pro děti i dospělé
 • All inclusive
 • široká sportovní nabídka
Letovisko

Mellieha

Umístění

Oblíbený resort s kvalitními službami nabízí hostům odpočinkovou i aktivní dovolenou. Moderní, kompletně renovovaný hotel přímo u moře. V dosahu je možnost vodních sportů, procházek krajinou, rybolovu, potápění, nedaleko trajekt na ostrov Gozo, tenisové kurty, golf aj.
Rozkládá se na severozápadě ostrova v zálivu Mellieha Bay. Na kopci nad zálivem cca 2 km od hotelu se nachází městečko Mellieha s historickým centrem a barokním kostelem, uličkami s mnoha obchody a restauracemi. Autobusová zastávka se nachází jen cca 30 m od hotelu. Letiště cca 25km, hlavní město Valletta cca 20km, Sliema cca 15km, záliv St. ­Paul´s cca 8km, trajekt na Gozo cca 4km, vesnička Pepka námořníka (atrakce zejména pro děti) cca 2 km.

Hotel

Pětipatrová budova nabízí vstupní halu s recepcí, lobby s terasou s výhledem na moře a barem, WiFi zdarma. Na recepci je směnárna a hosté si zde mohou pronajmout automobil, kola či zakoupit výlet do okolí.
Hotel má hlavní restauraci, brazilskou restauraci, pizzerii, restauraci 'Jungle', středomořskou restauraci, bar ve vstupní hale s hudebními večery, noční klub, internetovou místnost (za poplatek), služby prádelny (za poplatek), lékař na zavolání (za poplatek), lázně - wellness centrum (vířivka, sauna a pára zdarma, masáže a další procedury za poplatek), vnitřní vyhřívaný bazén, kadeřník (za poplatek), obchod, výtahy, velký venkovní bazén se sluneční terasou a dětskou částí, terasa, bar u bazénu (otevřen dle počasí).

Pokoje

Standardní dvoulůžkový pokoj je vybaven balkónem, klimatizací (chlazení/topení), stropním ventilátorem, vanou nebo sprchou, fénem, sadou na přípravu kávy a čaje, chladničkou, trezorem (zdarma), WiFi (zdarma), sat. TV, lampičkou na čtení, telefonem, mezinárodními elektrickými zásuvkami, venkovním nábytkem.
Standardní pokoje mají výhled na krajinu, bazén nebo na moře.
Rodinný pokoj má stejné vybavení jako standardní dvoulůžkový pokoj. Akorát je určený pro 4 osoby a má 2 pokoje, které jsou oddělené posvnými dveřmi. Pokoj má jednu koupelnu.

Stravování

Upozorňujeme, že na večeře není možné přijít v krátkých kalhotech a tričkách.
All inclusive:
Snídaně, obědy, večeře formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně (10.00–12.00), odpolední svačiny (15.00–18.00), možnost večeří v la carte restauracích (rezervace na recepci), nápoje místní výroby 10.00–24.00 (voda, džusy, víno, pivo, koktejly, vybrané alkoholické nápoje), animační programy. Káva, čaj jen při snídani. Restaurace je otevřena od 7:30 do 21:30 h.

Rekreace

Zdarma: stolní tenis, šipky, plážový volejbal a zábavní programy
Za poplatek: fitness, bowling (4 dráhy), pronájem kol, potápěčské centrum přímo v hotelu, vodní sporty (komplex Tunny Net – 100 m přes silnici od hotelu), tenis (cca 200 m od hotelu), v okolí možnost golfu a projížděk na koních

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků

Transfery v destinaci

 • Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
 • 24/7 Služby česky hovořícího delegáta CK na telefonu
 • Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

  Informace o zájezdu

  Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
  Název hotelu dle pořadatele: Db Seabank Resort and Spa ****
  Lokalita dle pořadatele: Malta, Mellie?a
  Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

  Neoficiální informace o hotelu
  (údaje z recenzí bez záruky)

  db Seabank Resort & Spa ****
  Typ pláže: písčitá
  Vzdálenost od pláže: 50 m

  565 656 610 Číslo zájezdu: 2 491 402
  dnes 11–18 h

  Hodnocení

  3. nejlepší hotel v destinaci Malta

  5/ 5 6 recenzí


  Soňa srpen 2019
  Ubytování 8/2019. tomuto hotelu se nedá nic vytknout, asi jen to, že leží přímo u frekventované 4 proudové silnice perfektně funguje přechod, který... celá recenze


  kulik197 srpen 2016
  Skvělá dovolená. V hotelu se nám velice líbilo, služby skvělé, ochotný personál, slunečné počasí, co víc si přát!... celá recenze


  Dana červen 2014
  Úžasný hotel-100% spokojenost. Naprostá spokojenost se vším. Služby i jídlo na vysoké úrovni. Doporučuji i náročným cestovatelům.... celá recenze

  Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

  Lokalita

  Malta

  Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

  Malta - zavedení ekologické daně

  S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

  Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

  Nezávazná objednávka

  Db Seabank Resort and Spa
      Malta, Mellieha

  Původní cena
  18 369 Kč/os

  Cena
  16 829 Kč/os

  Cestující

  Číslo zájezdu: 2 491 402

  Zájezd

  dospělá osoba
  2
  16 829 Kč

  Pojištění

  balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
  2
  440 Kč
  balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
  0
  272 Kč
  samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
  0
  270 Kč

  Parkování

  zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
  0
  890 Kč