Hotel Delphin Be Grand Resort

  Turecko, Antalya, Kündu

5/5

Delphin Be Grand

    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Kündu
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Oblíbený luxusní, moderní resort značky Delphin, obklopený příjemnou zahradou, leží přímo na pláži a nachází se v oblasti Lara. Dovolenkový komplex se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov, svým klientům nabízí služby na nadstandardní úrovni, jak už je u této značky zvykem a přepychové vybavení a zábavu. Vhodné pro klienty, kteří chtějí být v centru dění a nechtějí dlouhý transfer z letiště. Doporučujeme všem věkovým kategoriím. Resort uspokojí i velmi náročné klienty. Centrum města Antalyia je vzdáleno cca 17 km, dostupné místní dopravou. Vzdálenost od letiště cca 12 km.
PLÁŽ
Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma. Plážový bar a molo.

UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoje Be Trendy s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny individuálně ovladatelnáou klimatizací, TV/SAT, wifi, minibarem (zdarma, denně doplňován) , setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem, telefonem, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, balkonem. Na vyžádání rodinný pokoj (duplex) a suity.
STRAVOVÁNÍ
ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během dne rozmanité občerstvení formou svačin, zákusků, zmrzliny, tureckých palačinek, pizzy, burgerů. Možnost občerstvení i přes noc. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů včetně některých importovaných 24 hodin.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 7 a la carte restaurací (1x vstup zdarma – nutná rezervace) 10 barů, kavárna, cukrárna, wifi na recepci a v pokojích zdarma, 3 venkovní bazény, 1 dětský bazén,krytý bazén, bazén pro dospělé, aqua park, miniklub, dětské hřiště, skluzavky, SPA centrum, konferenční místnost, obchodní arkáda, disko,kino,lunapark, dinosaurus park, 6 tenisových kurtů, lékař
AKTIVITY
Pestré animační a večerní programy pro děti i dospělé, živá hudba, taneční párty, turecký večer, boccia, aerobic, šipky, stolní tenis, tenis, basketbal, kulečníky, bowling, stolní hry, plážový volejbal, mni fotbal, vodní pólo, fitness, sauna, turecké lázně, masáže, potápění, vodní sporty na pláži za poplatek.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Delphin Be Grand *****
  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Antalya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Delphin Be Grand Resort *****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 512 300
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Antalya

5/ 5 4 recenzí


Aneta Vitamvásová květen 2019
Prohlídka hotelu Delphin be Grand *****. Tento hotel jsem navštívila v rámci infocesty po Turecku a musím říct, že jako celá síť hotelu Delphin - nezklamal. Rozlehlý kompl... celá recenze


Eva květen 2015
Příjemná dovolená. Pěkný hotel, na dobrém místě, nedaleko nákupní možnosti, pěkná pláž... celá recenze


motyka červen 2012
Rixos Lares. Velmi krásná a klidná dovolená. Doporučuji starším parum a rodinám s dětmi ve věku od narození do max. 8 let. Starší děti se budou... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-delphin-be-grand-antalya-turecko-z1512300/1060317619/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Delphin Be Grand
    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Kündu

Původní cena
43 990 Kč/os

Cena
36 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 512 300

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
36 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč