Hotel Delphin Deluxe Resort

  Turecko, Alanya, Okurcalar

5/5

Delphin Deluxe Resort

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Okurcalar
Číslo zájezdu: 1 526 295
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Doporučení

Luxusní hotel známého řetězce Delphin s vynikajícími službami, krásnou zahradou a polohou přímo na krásné pláži uspokojí i náročnější klienty, kteří touží po komfortní dovolené plné pohody, slunce a relaxace.

GPS

36.658616,31.658521

Pláž

Písčitooblázková pláž leží přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A
OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

Pláž

na pláži

Pláž

0

Poloha

Resort leží v palmové zahradě, přímo u písčitooblázkové pláže v oblasti Okurcalar, cca 32 km od centra Alanye a cca 90 km od letiště v Antalyi.

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídani, odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických
nápojů 24 hodin denně, zmrzlinu, čerstvé džusy.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením
(sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Druhá přistýlka na vyžádání. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Rodinné pokoje až pro pět osob na vyžádání.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna v recepci, výtahy, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, kavárna, venkovní bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, miniklub, taneční sál, diskotéka, obchody.

Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, sauna, pára, turecké lázně, fitness, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, aerobik, kyvadlová doprava do Alanye, Manavgatu a Side, dětská postýlka (nutno předem objednat).

Za poplatek: internetová kavárna, biliár, bowling, tenis, SPA centrum, masáže, peeling, vířivka, kadeřník, herna, potápěčská škola, lékař, čistírna.

Název

Delphin Deluxe Resort

Základní cena zahrnuje

  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Alexandria, IČ: 25661507. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Delphin Deluxe Resort *****
  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Delphin Deluxe Resort *****

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 526 295
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Alanya

5/ 5 2 recenzí


Ivana Pospíšilová srpen 2012
Delphin deluxe resort. Jen to nejlepší hodnoceni,hotel i služby byly absolutně bez chyby. Všem doporučuji, v Turecku jedna z nejpovedenějších destinací!!... celá recenze


Jirka květen 2012
Prohlídka hotelu Delphin Resort 5*. Luxusní hotel má 416 pokojů 2+1 nebo 2+2, 7 a´la carte restaurací, nachází se zhruba 100 m od hotelu Delphin Botanik, jedna velká ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-delphin-deluxe-resort-alanya-turecko-z1526295/1068922812/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Delphin Deluxe Resort
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Okurcalar

Původní cena
36 990 Kč/os

Cena
34 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 526 295

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 490 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba
0
12 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
90 Kč