Delphin Palace Hotel

  Turecko, Antalya, Lara

Delphin Palace

    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Lara
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Doporučení

Luxusní hotel s nadstandardním zázemím se nachází v atraktivní oblasti Lara, kde jsou situovány nejlepší hotely Turecké riviéry. Svými kvalitními službami a vyhlášenou kuchyní uspokojí i velmi náročné klienty, kteří kladou důraz na dokonalý servis.

GPS

36.855098,30.875885

Pláž

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A PLÁŽOVÉ
OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Nemotorové vodní sporty zdarma, motorové za poplatek.

Pláž

na pláži

Pláž

0

Poloha

Hotel se nachází na písčité pláži v Antalyi v části Lara, cca 10 km od letiště, cca 15 km od centra města a cca 500 m od nákupního centra.

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídani, občerstvení během dne, zmrzlinu, půlnoční občerstvení, kávu a sušenky, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů a vybraných
importovaných alkoholických nápojů 24 h denně.

Ubytování

Pokoje s balkonem, výhledem na pevninu a sociálním zařízením
(sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Druhá přistýlka a rodinné pokoje až pro pět osob na vyžádání.

Vybavení

Hostům je k dispozici rozlehlá vstupní hala s recepcí, výtahy, pokojový servis, hlavní restaurace, sedm restaurací a la carte (turecká, rybí, italská, čínská, japonská, francouzská, mexická), konferenční sály, lobby bar, bar na pláži a u bazénu, noční klub, kavárna, bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén, dětský klub a hřiště, animační programy.

Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, sauna, pára, vířivka, turecké lázně, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, dětská postýlka (nutno předem objednat).

Za poplatek: internetová kavárna, SPA centrum, masáže, biliár, bowling, lékař, čistírna.

Název

Delphin Palace

Základní cena zahrnuje

 • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
 • transfery do pobytového místa a zpět
 • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
 • česky/slovensky mluvící delegát
 • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • volitelné doplňkové služby
 • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené
 • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Alexandria, IČ: 25661507. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Delphin Palace *****
 • Lokalita dle CK: Antalya
 • Místo dle CK: Lara

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 526 281
dnes 9–18 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Delphin Palace
    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Lara

Původní cena
45 990 Kč/os

Cena
42 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 526 281

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
42 790 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba
0
17 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč