Hotel Depadansa Marina & Primorka

  Chorvatsko, Krk, Omišalj

4/5

Hotel MARINA/PRIMORKA

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Omišalj
Číslo zájezdu: 2 037 995
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
popis

nachádza sa v meste Omišalj, s výhľadom na Kvarnerský záliv, len 50 m od mora, 500 m od centra.

Vybavenie

K dispozícií sú všetky služby hotela Adriatic. Pes povolený v dep. Primorka za 5,5€/noc. Platba na mieste.

Ubytovanie

Izby zariadené starším nábytkom, ale starostlivo udržiavané, s možnosťou prístelky, majú TV, telefón, kúpeľňu, väčšina má balkón. Deti do 2 rokov bez lôžka grátis. Detská postieľka 5,5 €/noc - platba na mieste.

Stravovanie

polpenzia formou bufetu alebo možnosť plnej penzie. obed menu, nápoj k večeri - nealko, voda, káva, mlieko, horúca čokoláda. Strava je podávaná v hoteli Adriatic.

Popis zľavy

Zľavy na 3. lôžku: 0 - 14 rokov 30% nad 14 rokov 10% Dieťa 2 - 12 rokov na pevnom lôžku s 1 dospelým zľava 20%, druhé dieťa 2 - 12 r. 50% Dve deti do 14 rokov v izbe (na pevných lôžkách) -20%

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Pavla Mikulášová - TERRATRAVEL, IČ 32066589.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel MARINA/PRIMORKA **
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Omišalj, ostrov Krk

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Depadansa Marina & Primorka **
Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 037 995
dnes 8–18 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Krk

4/ 5 19 recenzí


Hanka červen 2022
Adriatic. Hotel trochu retro, ale na přespání stačí. Pláž kousek pod hotelem. Obsluha dobrá, jídlo taky. ... celá recenze


dk červenec 2021
Omišalj_Adriatic_Marina_Primorka. Ubytovanie jednoduché ale čisté. Tento rok Marina nebola otvorená, bývali sme v Primorke, rodičia v Adriaticu. Odporúčam dopredu v... celá recenze


Mickey srpen 2019
Zažil jsem horší i lepší. V hotelu Primorka nečekejte ledničku, klimatizaci a televizi. Vybavení pokoje mi stačilo, odpovídalo ceně. Nejslabším článkem byla... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel MARINA/PRIMORKA
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Omišalj

Cena
410 EUR/os
(10 111 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 037 995

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
406 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
39 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
29,9 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11 EUR