Hotel Diamonds Thudufushi Maldives Resort

  Maledivy, Jižní Ari Atol

Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas

    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Ostrov hustě porostlý bujnou tropickou vegetací s nádhernými plážemi a výbornými podmínkami pro šnorchlování a potápění!

Přehled

transfer - hydroplán ALL INCLUSIVE v ceně skvělé šnorchlování na vlastním útesu Wi-fi internet zdarma slevy pro novomanžele - 100% sleva pro nevěstu (z ubytování a stravy) v období 1.5.-31.7.2021+1.9.-30.9.2021 + 1.5.-30.6.2022 + 1.9.-30.9.2022

Stručná poloha

90 km od letiště v Malé u nejlepších míst na světě k pozorování žraloků obrovských

Poloha

South Ari Atoll, vzdálenost od letiště 90 km - transfer hydroplánem 25 minut.

Rozloha

délka cca 300 m, šířka cca 150 m.

Popis resortu

malebný zelený ostrov obklopený tyrkysovou lagunou a bílou písečnou pláží jako stvořený pro trosečníky láká klienty na tolik žádané služby ALL INCLUSIVE a perfektní servis. Resort je opravdovou oázou pro strávení klidné dovolené. 47 Beach bungalovů a 25 vodních vil.

Vybavení resortu

2 restaurace, 3 bary, SPA centrum, pilates, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, vodní lyže, wakeboarding, rybaření, plážový volejbal, stolní tenis, hrací automaty, Nintendo Wii, animační programy, boutique, business centrum, SAT/TV v lobby, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Beach bungalov - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.

Beach bungalov pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

Beach bungalov - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE.ALL INCLUSIVE zahrnuje: * snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci * neomezenou konzumaci vína, piva, koktejlů a nealkoholických nápojů, kávy, čaje a vybraných lihovin * minibar (doplňován 1x denně) * služby prádelny * Wi-fi internet v lobby a hlavním baru * služby lékaře * vybavení na šnorchlování * nemotorizované vodní sporty * denně šnorchlování s průvodcem na vlastním korálovém útesu * polodenní výlet na místní obydlený ostrov * plážová lehátka, slunečníky a ručníky** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Názor CK

Ostrov hustě porostlý bujnou tropickou vegetací s nádhernými plážemi a výbornými podmínkami pro šnorchlování a potápění!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vodní vile.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas ****
Lokalita dle pořadatele: Jižní Ari Atol, South Ari Atoll
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Diamonds Thudufushi Maldives Resort *****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 112 165
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas
    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol

Cena
87 930 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 112 165

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
87 930 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
25 510 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč