Donat Hotel

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

4/5

Hotel Donat

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar
Popis

Příjemný hotelový komplex dvou samostatných budov se nachází na úžasném místě u křišťálově čistého moře a nádherné pláže.

Přehled

All inclusive WiFi

Stručná poloha

20 m od pláže 3,5 km od Zadaru

Poloha

Hotel se nachází v části Borik, cca 3,5 km od historického centra Zadaru a cca 50 m od pláže s betonovými platy, cca 350 m od dlouhé písčito-oblázkové pláže.

Vybavení

Restaurace, aperitiv bar, směnárna, výtah, trezor, WiFi. Parkování je za poplatek 12 EUR/auto/den. Venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma v omezeném množství, plážový volejbal, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, animační programy. Za poplatek je možné využívat vybavení hotelu Club Funimation Borik - fitness, wellness centrum (sauna, masáže, whirlpool).

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje, sociální zařízení, telefon, SAT TV, WiFi. Většina pokojů má balkon, ale není garantované. Pokoj s přistýlkou je na vyžádání.

Stravování

All inclusive. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem. Konzumace v baru Barbara není součástí All inclusive.

Základní cena zahrnuje

Autobusová doprava

7 nocí s All inclusive.

Vlastní doprava

7 nocí s All inclusive.

Základní cena nezahrnuje

Autobusová doprava

Pobytová taxa 1,34 EUR/den/dospělá osoba, 0,70 EUR/den/dítě 12-18 let.

Komplexní pojištění, autobusová doprava.

Vlastní doprava

Pobytová taxa 1,34 EUR/den/dospělá osoba, 0,70 EUR/den/dítě 12-18 let.

Komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Donat ***
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Zadar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Donat Hotel ***
Typ pláže: oblázková, molo
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 614 487
dnes 8–20 h

Hodnocení

22. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

4/ 5 10 recenzí

zlatka srpen 2019 Stížnost. absolutní nezájem ck T***** ,... celá recenze

Marie červenec 2019 Pěkná dovolená. Vše bylo super. ... celá recenze

Pavel červenec 2019 Vše v pohodě. Pohoda... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací