Hotel Dusit Thani Maldives

  Maledivy, Baa Atol

3/5

Dusit Thani Maldives

    Maledivy, Baa Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Nádherný zelený ostrov s bělostně písečnými plážemi a úžasnou tyrkysovou lagunou! Najdete tu jeden z největších bazénů na Maledivách (750 m2) a příjemným překvapením budou pro Vás jistě lázně umístěné na stromech! Jedny z nejlepších potápěčských lokalit!

Přehled

transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloloď možnost příplatku PURE INDULGENCE PACKAGE - ALL INCLUSIVE jedny z nejskvělejších podmínek k potápění i šnorchlování v průzračné vodě Devarana Spa v korunách stromů jeden z největších bazénů na Maledivách benefity pro novomanžele vhodné pro rodiny s dětmi Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

115 km od letiště v Malé v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 115 km - transfer hydroplánem 35 minut nebo vnitrostátní let 30 minut, dále pak rychlolodí 10 minut.

Rozloha

délka cca 700 m, šířka cca 350 m.

Popis resortu

resort otevřený v únoru 2012 patřící do známého hotelového řetězce Dusit Thani, Vás příjemně překvapí tradiční a elegantní thajskou pohostinností. Současný thajský design se tu citlivě snoubí s tradiční maledivskou architekturou. 31 Beach vil, 15 Beach vil s bazénem, 30 Lagoon vil s bazénem, 20 Ocean vil s bazénem, 2 Beach residence s bazénem a 2 Ocean Pavilions s bazénem.

Vybavení resortu

3 restaurace, 2 bary, obrovský bazén s centrálně umístěným banánovníkem (750 m2), Devarana SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, boutique, dětský klub, lékař, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD. Klienti mají k dispozici jízdní kola.

Vybavení pokoje

Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, kinotéka, sejf, Nespresso přístroj, varná konvice, fén, telefon, 46´´SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Beach vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji

Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, kinotéka, sejf, Nespresso přístroj, varná konvice, fén, telefon, 46´´SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo Pure Indulgence Package (obdoba ALL INCLUSIVE) - vše formou kombinace bufetu a á la carte.PURE INDULGENCE PACKAGE zahrnuje:* snídaně formou bufetu v restauraci Market* obědy á la carte v restauraci Seagrill nebo Sandbar* večeře v jakékoliv restauraci na ostrově - buffet nebo á la carte* neomezenou konzumaci alkholických a nealkoholických nápojů ve všech restauracích a barech* minibar - pivo a nealko (doplňován 1x denně)* neomezené využití prádelny během pobytu* děti do 12 let zdarma (při pobytu se 2 dosp. osobami)** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Názor CK

Nádherný zelený ostrov s bělostně písečnými plážemi a úžasnou tyrkysovou lagunou! Najdete tu jeden z největších bazénů na Maledivách (750 m2) a příjemným překvapením budou pro Vás jistě lázně umístěné na stromech! Jedny z nejlepších potápěčských lokalit!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii ubytování s bazénem.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Dusit Thani Maldives *****
  • Lokalita dle CK: Baa Atol
  • Místo dle CK: Baa Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Dusit Thani Maldives *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 976 558
dnes zavřeno

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Baa Atol

3/ 5 3 recenzí


elida listopad 2018
Za ty peníze to rozhodně nestálo. Kdyby to byla naše první návštěva Malediv, byli bychom jiste spokojení, ale jelikož máme srovnání i s jinými resorty na Maledivách... celá recenze


Klára červen 2016
Dusit Thani Maldives *****. Krásný hotel vhodný pro náročnou klientelu vhodný pro potápění a šnorchlování. Z letiště transfer hydroplánem cca 35 minut. ... celá recenze


Frantisek březen 2016
Hrozne. hrozne... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Dusit Thani Maldives
    Maledivy, Baa Atol

Cena
123 830 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 976 558

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
123 830 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
97 150 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 538 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 755 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč