Hotel Dvořákova Bouda

Česko, Královéhradecký kraj, Špindlerův Mlýn

DVOŘÁKOVA bouda

  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování (v létě), svoz z parkoviště rolbou či skútrem (v zimě při pobytu 4 a více nocí).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dvořákova bouda má co nabídnout po celý rok. V zimním období je díky své nadmořské výšce Dvořákova bouda jistotou, že zde najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek 'Davidovky' je 1200 m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období je penzion díky své poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších. Kolem chaty najdete vyřezávané dřevěné sochy pohádkových postav - Krakonoš, Hajný, Anče, Kuba

POLOHA

Dvořákova bouda (dříve chata Vatra) je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané 'Sedmidolí', nachází se v nadmořské výšce 1235 m.n.m..Je situována uprostřed malebného Sedmidolí, s výhledem na Špindlerův Mlýn, obklopena mnoha druhy endemických rostlin a živočichů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace s výbornou domácí kuchyní (maso i z vlastního chovu), terasa s výhledem, vybavení pro grilování, sauna s venkovním jezírkem, Wi-Fi, lyžařské vleky u objektu, v okolí pastviny ovcí a krav, parkování u objektu (v létě), dovoz z parkoviště rolbou (v zimě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Ubytovat se můžete v pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha), dva pokoje se sprchou, šest pokojů s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Svůj pobyt můžete strávit odpočinkem, ale i aktivně. K dispozici Vám jsou v zimním období celkem 3 sjezdovky, které jsou přímo u chaty. Prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Na chatě dostanete kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování. V letním obdobi je spoustu typů na výlet a svůj aktivní den můžete zakončit v sauně, která je ve venkovním srubu s krásným venkovním jezírkem. Spoustu zábavy najdete v nedalekém Špindlerově Mlýně, který je od Dvořákova bouda vzdálen 6km pěší chůzí a 10km autem. Nabízí se Vám zde plavecký bazén, aquapark, bobová dráha, opičí dráha, obří houpačka, tenisové kurty, minigolf. Dovolenou u nás můžete trávit odpočinkem, relaxací, sportem ale třeba i prací, v celém objektu je bezdrátové internetové připojení WIFI.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 698 485
dnes zavřeno