100 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Eftalia Aqua Resort *****

Popis hotelu

Skvělá volba pro milovníky vodních atrakcí - aquapark i na pláži. WiFi v lobby zdarma. Možnost sportovního vyžití.

Poloha

klidná, letovisko Konakli cca 4 km. Alanya 18 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Letiště Antalya cca 100 km.

Pláž

hotel je od oblázkovo-písečné pláže oddělen pouze místní komunikací (cca 100 m). Přímo z hotelu vede podchod na pláž. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci, výměna za poplatek. Plážový bar. Aquapark Eftalia Island na pláži.

Vybavení

470 pokojů rozdělených do hlavní budovy a několika vedlejších budov. Hosté mohou využívat výtahy (v hlavní budově), hlavní restauraci, 2 a-la-carte restaurace, 8 barů a obchody. Ve venkovním areálu naleznete bazén se samostatným dětským bazénem, bar u bazénu. Aquapark s 11 skluzavkami. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Osušky na kauci, výměna za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 28 m2, s klimatizací, satelitní LCD TV, telefonem, trezorem, minibarem, fénem, vanou, WC a balkonem s bočním výhledem na moře.Joker pokoje (A1S/A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez bočního výhledu na moře.Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 55 m2, 2 ložnic, jinak stejné vybavení jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Tematické večery. Pozdní snídaně. Snacky. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h, na diskotéce od 24.00 do 2.00 h. Zmrzlina. Káva, koláče a ovoce. Voda v minibaru. Možnost večeře v a-la-carte restauraci (1x za pobyt, nutná rezervace).

Sport/aktivity

zdarma: basketbal, stolní tenis, fitness, plážový volejbal. Decentní denní a večerní animační program. Za poplatek: biliár, tenis (vybavení a osvětlení za poplatek), vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v lobby zdarma, internetová kavárna za poplatek.

Wellness

zdarma: hammam, sauna. Za poplatek: masáže, kosmetický salón a kadeřnictví.

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén se skluzavkami, dětské menu a židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Info

služby delegáta: prostřednictvím connected service;
místní kategorie: 5;
platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

• Joker pokoje

Dětská sleva

A2A, A2C - 1 až 2 děti (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A3A, A3C - 1 dítě (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

29. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

13.9.2017 | Jana
Datum pobytu: 1.9.2017
Výborné

Nejnovější recenze

5
10.7.2014 | karlicka
Datum pobytu 1.7.2014
5/5 - Úžasné
Doporučuji rodinám s dětmi. Celkový dojem nad naše očekávání. Transef do hotelu z letiště je přes 2 hodiny, ale stojí to za to.
5
17.6.2014 | Ivča
Datum pobytu 1.6.2014
5/5 - Úžasné
Byli jsme velmi spokojení, domů se nám vůbec nechtělo a hned bychom se vrátili zpět, opakovanému pobytu se bránit vůbec nebudeme.
5
14.2.2014 | Marie
Datum pobytu 1.5.2012
5/5 - Úžasné
Super !

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.