Hotel El Mouradi El Menzah

  Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

4/5

EL MOURADI EL MENZAH

    Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet
Číslo zájezdu: 1 661 506
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází v oblasti Hammmamet Yasmine, 8 km od centra Hammametu . V okolí hotelu se nacházejí golfová hřiště 'Yasmine' a 'Citrus' a zábavní park Carthago Land. Vzdálenost od letiště v Monastiru cca 86 km a od letiště v Enfidha cca 30 km.

Vybavení Hotelu

Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Klienti mají k dispozici vstupní halu s recepcí, směnárnu, restaurace, restaurace 'a la carte', pizzerii, bary, bar na pláži, snack bar, maurskou kavárnu, diskotéku, obchody, kadeřnictví, konferenční místnost, půjčovnu aut.

Vybavení pokoje

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV se satelitním příjmem, telefonem, fénem, minibarem a trezorem (za poplatek), možnost připojení Wifi (za poplatek), balkónem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Výhled na moře za příplatek.

Pláž & plážový servis

Hotel leží přímo u široké písečné pláže, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport & Fitness

Venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky a tobogán, stolní tenis, billiard, volejbal, lukostřelba, šipky, fitness centrum, wellness (sauna, masáže, jacuzzi, turecké lázně, fitness), tenisové kurty, aerobic, gymnastika, vodní sporty, miniklub pro děti, animační programy pro děti a dospělé.

Stravování

All inclusive a zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů, pozdní snídaně, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, stolní tenis, fitness, minigolf, petanque, lukostřelba, šipky, plážový volejbal, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, animační programy.

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.
- povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: EL MOURADI EL MENZAH ****
  • Lokalita dle CK: Hammamet
  • Místo dle CK: Hammamet

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

El Mouradi El Menzah ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 661 506
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Hammamet

4/ 5 2 recenzí


marcello říjen 2013
Pěkná dovolená. Byla to hezká dovolená, i v tomto ročním období bylo pěkné počasí kolem 30 stupňů, voda asi 24 a rád se tam vrátim i přes občas ot... celá recenze


Michaela červenec 2013
Příjemná dovolená. Stejně jako ostatní, i já si před odjezdem četla recenze a obávala se co mě v Tunisku čeká. Ale výsledek předčil očekávání. Nakone... celá recenze

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

EL MOURADI EL MENZAH
    Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

Původní cena
20 990 Kč/os

Cena
13 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 661 506

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč