Hotel El Mouradi El Menzah

  Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

4/5

HOTEL EL MOURADI EL MENZAH

    Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel je situován v oblasti Hammamet Yasmine, ve vzdálenosti přibližně 8 km od centra města Hammamet a zhruba 97 km od letiště v Monastiru a 43 km odl etiště Enfidha. Široká písečná pláž leží v těsné blízkosti hotelu, od kterého ji odděluje pouze pobřežní promenádou. Nejbližší nákupní možnosti mají hosté v blízkosti hotelu. Nedaleko se nachází zábavní park Carthage Land.

Vybavení Hotelu

Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojením zdarma, směnárnou a prostorným lobby, výtah, tuniská, turecká a italská restaurace, beach bar, american bar, lobby bar, pizzerie, diskotéka, maurská kavárna, velký venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), zahrada, vnitřní bazén, jacuzzi, 2 dětské bazény, tenisové kurty, šipky, lukostřelba, biliard, stolní tenis, minigolf, motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži, mini klub, konferenční sál. Hotel zajišťuje pravidelné bohaté animační programy pro děti i dospělé a večerní zábavné show. K relaxaci je určeno wellness centrum (sauna, fitness, vířivka, masáže, kadeřnictví, kosmetické ošetření, pedikúra, manikúra, tělové ošetření). Pro děti je určeno mini disko, mini klub, hřiště, bazén s brouzdalištěm a hlídání za poplatek.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchou, WC), klimatizací, telefonem, miniledničkou, SAT/TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Pláž & plážový servis

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů se nachází přímo před hotelem (mezi hotelem a pláží vede místní komunikace). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, bar na pláži nabízí pouze nealkoholické nápoje.

Stravování

All inclusive stravování zahrnuje plnou penzi formou bufetu v místech a časech určených hotelem, lehkou svačinu během dne, pozdní večeře a neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, whisky, vodka, rum, míchané nápoje) i nealkoholických nápojů místní výroby. Jednou za pobyt je možnost večeře v a la carte restauraci (po předchozí rezervaci).

Poznámka

V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/ osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na mzv.cz.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

El Mouradi El Menzah ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 549 950
dnes zavřeno

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Hammamet

4/ 5 2 recenzí


marcello říjen 2013
Pěkná dovolená. Byla to hezká dovolená, i v tomto ročním období bylo pěkné počasí kolem 30 stupňů, voda asi 24 a rád se tam vrátim i přes občas ot... celá recenze


Michaela červenec 2013
Příjemná dovolená. Stejně jako ostatní, i já si před odjezdem četla recenze a obávala se co mě v Tunisku čeká. Ale výsledek předčil očekávání. Nakone... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-el-mouradi-el-menzah-hammamet-tunisko-z1549950/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.