Hotel Eliška

Česko, Olomoucký kraj, Velké Losiny

Hotel Eliška: Lázně na zkoušku 7 nocí

    Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Velké Losiny
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Lázeňský hotel Eliška je součástí termálních lázně Velké Losiny, které patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně. Mají věhlas jak pro léčebné výsledky a jedinečné sirné termální prameny, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku. Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny s blahodárnými účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se pohybuje kolem 36°C a losinská balneoterapie je využívá k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního bazénu, které doplňuje celá řada lázeňských, relaxačních a wellness procedur. Lázně Velké Losiny jsou vyhledávaným místem všemi, kteří chtějí pečovat o své zdraví, načerpat novou energii a prožít příjemnou dovolenou. Lázeňský hotel Eliška leží v samém srdci lázní uprostřed lázeňského parku a může se pochlubit nejhezčí polohou ve Velkých Losinách. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu jeho ráz i původní krásu a v současnosti nabízí veškeré služby pod jednou střechou.

Ubytování

Hotel Eliška nabízí ubytování kategorie superior v elegantních a komfortně zařízených pokojích a apartmánech, některé s balkonem nebo terasou (na vyžádání). Do standardní výbavy patří moderní koupelna se sprchovacím koutem nebo vanou a WC, fén, telefon, lednička (minibar na vyžádání), televize se satelitním přijímačem a internetové připojení WIFI nebo LAN.

Hotel Eliška tvoří dvě budovy, které jsou propojeny spojovacím traktem a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. Celý hotel je bezbariérový s výtahem.

Wellness a lázeňské služby

Součástí hotelového komplexu je kompletní balneoprovoz s nabídkou více jak 50 lázeňských procedur mezi jinými perličkové a vířivé koupele, různé zábaly, elektroléčba a další. Najdete zde vnitřní termální bazén, Jávský masážní salón a ordinaci lékaře a zdravotnického personálu. Hosté mohou navštívit i blízký termální park Termály Losiny.

Restaurace

Výborné speciality regionální kuchyně, včetně dietních jídel, můžete ochutnávat ve dvou hotelových restauracích. Lázeňská kavárna s letní terasou zve na příjemné posezení u osvěžujícího nápoje.

Hotelové služby

V hotelu se nachází 24hodinová recepce, kde je možnost zapůjčení županu, žehličky, žehlicího prkna, sady na šití, společenských her nebo zakoupení dárkových poukazů, kosmetiky, cukrovinek a denního tisku. Hotel nabízí taky administrativní služby, službu buzení a room service.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat v areálu lázní za poplatek 30 Kč/noc.

Základní cena zahrnuje

7x ubytování, 7x plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu), lékařské vyšetření, 7 lázeňských procedur stanovených lékařem (např. klasické masáže, perličkové koupele, klidové koupele, parafinové zábaly...), volný vstup do hotelového termálního bazénu, zapůjčení županu, 30% sleva na vstup do termálního parku

Základní cena nezahrnuje

lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, parkování 30 Kč/den při pobytu od 6 nocí
doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Eliška: Lázně na zkoušku 7 nocí ****
  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Velké Losiny

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 700 462
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Hotel Eliška: Lázně na zkoušku 7 nocí
    Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Velké Losiny

Cena
13 300 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 700 462

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 300 Kč
příplatek za pokoj s balkónem a výhledem
0
60 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč