Popis

Popis hotelu Elldus Resort ****

All Inclusive

'Dětské all-inclusive' pro děti do 15 let v rámci rodinných balíčků za příplatek. Zahrnuje: snídaně, oběd, večeře, džus, voda. Fipsova zmrzlina k hlavním jídlům, hlídání dětí s programem v německém jazyce (pro děti od 5 měsíců do 2 let - 18 hodin/týdně, pro děti od 3 let do 15 let 35 hodin týdně)

Názor CK

Velmi kvalitní ubytování na německé straně Krušných hor v dosahu českých hranic. Příjemný personál, vysoká úroveň služeb.

Poloha hotelu

v horní části obce Oberwiesental, centrum cca 1 km, výhled na Klínovec

Pro děti

dětská vnitřní herna (150 m2), dětské menu v restauraci, venkovní hřiště, na vyžádání dětský set na pokoj zdarma (dětská postýlka, vysoká židlička, vanička, nočník/sedátko na WC, přebalovací podložka). V případě stavování 'dětské all-inclusive'

Služby za poplatek

masáže, kosmetika, aj. dle aktuální nabídky.

Snídaně

bufetové

Stravování

bez stravy, polopenze možno za příplatek; v rámci rodinných balíčků na 5 nocí s polopenzí pro dospělé a 'dětským all-inclusive' pro děti do 15. let.

Ubytování

Apartmány a studia jsou vybavena shodně - předsíň, kuchyňský kout (běžné vybavení kuchyně, mikrovlnka, kávovar, myčka nádobí), jídelní kout, obývací část, TV, koupelna/WC. Studia jsou pro max. 2 osoby bez ložnice, koupelna se sprchovým koutem, 25 m2; apartmány pro max. 4 osoby s jednou ložnicí a rozkládacím gaučem, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, 56 m2; apartmány pro max. 6 osob se dvěmi ložnicemi a rozkládacím gaučem, koupelna s vanou, 69 m2.

Večeře

bufetové

Vybavení hotelu

Ubytovací komplex je sestaven ze tří budov - budova, kde se nachází recepce, restaurace, herna a Elduss Spa a cca 100-150 m od ní dvě budovy s ubytovacími kapacitami. Budovy jsou bez výtahu, každá má několik samostatných vchodů, každý vchod má svou lyžárnu. Parkování je zajištěno zdarma před budovami s ubytováním. WiFi zdarma v prostoru recepce.
Elduss Spa - bazén s relaxační zónou, masážními tryskami, několik druhů saun - finská, bio s teplotou 50°C, parní lázeň, ochlazovací bazénky, několik prostor pro odpočinek a relaxaci - se solí, s krbem. Dětský bazén, dětská sauna.
V rámci pobytu vždy 1x celodenní vstup do Elduss Spa zdarma.

Hotely Sasko