Esplanade Boutique Hotel

  Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Boutique Hotel ESPLANADE

    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Boutique Hotel ESPLANADE

Proč právě sem

Prohlédněte si video RIVIERA CRIKVENICA.

Poloha

moderně zrenovovaný stylový hotel skládající se ze 2 budov v jižní části letoviska, cca 600 m od centra Crikvenice, v bezprostřední blízkosti crikvenické písčité pláže.

Vybavení a služby

klimatizovaná restaurace, terasa, aperitiv bar, bar u bazénu, výtah, WI-FI, sejf, konferenční sál, parkování za poplatek.

Ubytování

klimatizované 1-2lůžkové pokoje se sprchou nebo vanou a WC, SAT TV, telefonem, sejfem, fénem, minibarem, balkonem, WI-FI ZDARMA. Pokoje Superior (cca 26 m?) jsou prostornější než Classic. Pokoje Premium (cca 30 m?) mají obývací část s gaučem. Pokoje typu Suite 2(+1) BM Superior (cca 39 m?) - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem. Pokoje typu Suite 2(+0) BM Premium (cca 37 m?) - 2lůžková ložnice a denní místnost s posezením. Pokoj typu Suite 2+2 Family (cca 48 m?) - hotelový apartmán - dvě 2lůžkové ložnice a obývací část s posezením.

Sport a zábava

venkovní bazén, welness: sauny, masáže, vířivka, relaxační místnost, v blízkosti - hřiště pro míčové hry, stolní tenis, minigolf, vodní sporty dle místní nabídky.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

oblázkovo-písčitá, oblíbená písčitá městská placená pláž cca 30 m, neplacená cca 300 m, sprchy na pláži. 

Doplňující informace

Parkování za poplatek 15 EUR/den. Pobytová taxa cca 1,4 EUR/os./den - platí se na místě. Některé pokoje Classic jsou vhodné pro vozíčkáře - na vyžádání.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - ZDARMA. Možnost pobytu se psem - platí se na místě 25 EUR/den.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Vítkovice Tours (TRAVEL FAMILY s.r.o.), IČ 17049415.
Název hotelu dle pořadatele: Boutique Hotel ESPLANADE ****
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Crikvenica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Esplanade Boutique Hotel ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 602 668
dnes 8–19 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Boutique Hotel ESPLANADE
    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner

Cena
36 547 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 602 668

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
36 547 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
690 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
440 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč