Hotel Estia Beach

Řecko, Kos, Kardamena

4/5

Estia Beach

    Řecko, Kos, Kardamena
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Pláž

Krásná písčitá pláž je cca 100 m od hotelu.

Poloha

Velice oblíbený Hotel Mooo se nachází na klidném místě v letovisku Kardamena, v jižní části ostrova Kos, cca 100 m od krásné písčité pláže se slunečníky a lehátky. Samotné rušnější centrum s bary, tavernami a obchody je od hotelu vzdáleno jen pár minut pěší chůzí po krásné přímořské promenádě. Hotel je tedy ideálním spojením relaxu v klidném hotelovém areálu a rušnějšího centra v dosahu pár minut. Do hlavního města Kos (cca 30 km) se dostanete místní autobusovou linkou. Od letiště je hotel vzdálen cca 10 km.

Vybavení

K hotelovému vybavení patří vstupní prostory s recepcí a posezením, WiFi v prostorách recepce zdarma, restaurace, bar, venkovní bazén s terasou pro slunění se slunečníky a lehátky.

Ubytování

Prostorné, vzdušné a vkusně vybavené pokoje v řeckém stylu jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací (zdarma), TV, mini ledničkou, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje mají obsazenost až 4 osoby. Rodinné pokoje mají dveřmi oddělenou ložnici a obsazenost až 6 osob. Pokoje v přilehlé budově jsou od hlavní budovy vzdálené max.150m ve 2* nebo 3* hotelu.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty a atrakce na pláži, plážový bar.

Stravování

All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední snack. Přesné časy a rozsah AI je k dispozici v hotelové recepci a koncept se může během sezony měnit.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Estia Beach

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 204 244
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

33. nejlepší hotel v destinaci Kos

4/ 5 10 recenzí


Kofilka září 2019
Hotel Estia Beach. Celkově jsme byli spokojení, i když jsme stále hledali ty vyhlášené pláže...... celá recenze


Tereza červenec 2019
Řecko, Kos, Hotel Estia Beach. Hezký menší hotýlek z českou a polskou klientelou doporučuji pro všechny, kteří si chtějí užít klidnější dovolenou!... celá recenze


Jaroslav červen 2019
Kos. Vše proběhlo velmi příjemně, jenom na přítomnost, bohužel cikánů (Romů), jejíchž děti otravovali, obtěžovali nejenom dospělé, ale ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-estia-beach-kos-recko-z1204244/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií