Falkensteiner Club Hotel Funimation Borik

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

5/5

HOTEL CLUB FUNIMATION BORIK

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zadar
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: 3,5 km od města Zadar, v květinovém parku.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m, oblázková, písečná, možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za příplatek).
BAZÉN: venkovní bazén se sladkou vodou, o rozloze 250 m2, kombinovaný vnitřní-venkovní bazén se sladkou vodou (teplota vody 29°C), o rozloze 170 m2, lehátka a slunečníky do obsazení míst.
SLUŽBY: ALL INCLUSIVE + od 1.4. do 1.11.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: recepce, restaurace, aperitiv bar, wellness, prodejna suvenýrů, fitness, aerobik, plážový volejbal, vodní sporty, dětská animace.
Dvoulůžkový pokoj (cca od 17 do 20 m2): francouzská postel - není možná přistýlka.
Family standard pokoj (cca od 25 do 29 m2): francouzská postel a patrová postel nebo gauč v jednom pokoji.
Family comfort pokoj (cca od 25 do 27 m2): francouzská postel a patrová postel nebo gauč pro děti. Dětská část se dá oddělit od francouzského lůžka záclonou.
Family superior pokoj (cca 33 m2): francouzská postel v jednom pokoji a patrová postel nebo gauč v druhém pokoji, místnosti jsou odděleny dveřmi. Za příplatek možná dětská postýlka (na vyžádání).
Family standard suita (cca 46 m2): francouzská postel v jednom pokoji a patrová postel v druhém pokoji. Třetí dítě může spát na gauči v obývacím pokoji.
Family superior suite (cca 38-41 m2): francouzská postel v jednom pokoji, patrová postel v druhém pokoji. Za příplatek možná dětská postýlka.
POZNÁMKY: v pokojích family comfort a family standard je podmínka, že musí být ubytovány minimálně 3 osoby, v pokojích family superior minimálně 4 osoby.

Stravování
Poznámka

SLEVY: V POKOJI FAMILY 1/2+2: Dítě do 3 let ZDARMA. Dítě od 3 do 6 let na třetí a čtvrté přistýlce ZDARMA. Dítě od 6 do 12 let na třetí a čtvrté přistýlce ZDARMA, platí paušál. Dospělá osoba na třetí a čtvrté přistýlce ZDARMA, platí paušál.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Pobytová taxa se platí na místě. Paušál pro děti od 6 do 12 let na přistýlce je od 1.230 Kč do 2.370 Kč/den (v závislosti na termínu), paušál pro dospělou osobu je od 1.860 Kč do 3.300 Kč/den (v závislosti na termínu). Jednolůžkový pokoj (na vyžádání). Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL CLUB FUNIMATION BORIK ****
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Zadar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Falkensteiner Club Hotel Funimation Borik ****
Typ pláže: písčito - oblázková, oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 097 466
dnes 8–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

5/ 5 1 recenzí


Katka květen 2015
Prehliadka hotela Funimation Borik ****. Už na prvý pohľad je to hotel vhodný pre náročnú klientelu, Je umiestnený v krásnom a veľmi príjemnom prostredí, plnom zelene.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

HOTEL CLUB FUNIMATION BORIK
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zadar

Cena
16 230 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 097 466

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 230 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč