Falkensteiner Hotel Cristallo

  Rakousko, Korutany, Katschberghöhe

Falkensteiner Hotel Cristallo

    Rakousko, Korutany, Lungau / Obertauern, Salcbursko, Katschberg / Aineck, Katschberghöhe
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Katschberg

Umístění

Hotel se nachází v jižní části Rakouských Alp, na rozhraní zemí Salcbursko a Korutany. Leží v nadmořské výšce 1 600 metrů, uprostřed turistické oblasti Katschberg. Katschberghöhe centrum je nedaleko, cca 100 m. Hotel je tvořen dvěmi navzájem propojenými budovami.
Hosté mohou využít přímý přístup ke sjezdovkám a turistickým trasám.

Hotel

Recepce, lobby bar, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, stylová restaurace a bar, sluneční terasa s posezením, dětský klub, hlídací služba dětí (od 3 do 12 let), animační programy, herna pro děti, výtah. WiFi a parkoviště u hotelu, garáže za poplatek cca 9EUR.

Pokoje

Přepychové a prostorné pokoje. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, nebo dvoulůžkové pokoje Deluxe až s 2 přistýlkami, mají vlastní sociální zařízení, vana či sprcha, TV/sat., rádio, trezor, fén.
Junior suite pro 2 osoby s 2 přistýlkami: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s dvoulůžkem/dětská patrová postel, pokoj má vlastní posezení. Oddělené WC. 
Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, TV/sat. s rádiem, chladničkou, trezorem, fénem, županem (pro dospělé i děti), osuškami a balkonem.

Stravování

Plná penze.
snídaně
- formou bohatého mezinárodního bufetu včetně nápojů
oběd - servírované menu - polévka, hlavní jídlo s přílohou, salátový bufet, dezert, nápoje za poplatek.
večeře - servírované menu s výběrem ze 2 až 3 hlavních jídel s přílohou či formou tematického bufetu.

Rekreace

Za návštěvu stojí jistě zážitkový (lanový) park KATSCHBERG, dále překrásné centrum alpských koní, či dětské dobrodružné hřiště  KATSCHHAUSEN, kde je mimo jiné malý vodní svět a koutek dílen.

Pokud by jste se nechtěli vzdalovat dále od hotelu, je zde luxusní Acquapura SPA - bazén, venkovní vyhřívaný bazén, vířivka, finská sauna, aromatická sauna, pára, horizontální solárium, relaxační koutek s lehátky a vyhřívanými vodními lůžky, kneippův chodník, masáže, kosmetické služby, posilovna, a dále dětské wellness centrum 'Falky's Kinder Spa' - dětský bazén se skluzavkou, dětská sauna a pára.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Informace

Domácí zvířata jsou povolena za poplatek cca 15 EUR/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Falkensteiner Hotel Cristallo ****
  • Lokalita dle CK: Korutany
  • Místo dle CK: Katschberg

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Falkensteiner Hotel Cristallo ****
Vzdálenost od sjezdovky: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 666 136
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Falkensteiner Hotel Cristallo
    Rakousko, Korutany, Lungau / Obertauern, Salcbursko, Katschberg / Aineck, Katschberghöhe

Cena
9 270 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 666 136

Zájezd

dospělá osoba
2
9 270 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč