Popis

Popis hotelu Fattoria Belvedere

Charakteristika

starobylá usedlost pocházející ze 17. století nabízí komfortní ubytování zachovávající tradiční toskánskou atmosféru. Jednotlivé apartmány jsou umístěny 500 m od hlavní budovy.

Ubytování

apartmány jsou stylově zařízeny s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, Wi-Fi. B2 (č. 807, max. 2 osoby) denní místnost s kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem. B2K (č. 808, max. 2 osoby) denní místnost s krbem a kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem, venkovní posezení. C4: (č. 804, max. 4 osoby) prostorná denní místnost s krbem a kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky. Cena podle počtu osob v apartmánu. C4: (č. 802, max. 4 osoby) denní místnost s kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma lůžky. Cena podle počtu osob v apartmánu. D6: (č. 803, max. 6 osob) denní místnost s kuchyňským koutem, dvě ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma lůžky, 2x SPR+WC. Cena podle počtu osob v apartmánu. D6: (č. 805, max. 6 osob) denní místnost s kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem, dvě ložnice po dvou lůžkách. Cena podle počtu osob v apartmánu.

Postýlka

na vyžádání při rezervaci, zdarma.

Služby

bazén (1/6-30/9, 500 m od apartmánů), restaurace, Wi-Fi, tenisový kurt, stolní tenis, prádelna (za poplatek).

Parkování

u vily.

Vzdálenost od centra

7 km.

Zvíře

nepovoleno.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.