Hotel Ferienwohnungen Angermaier

Rakousko, Korutany, Flattach

Flattach, Apartmány Angermaier - léto

  Rakousko, Korutany, Mölltal / Ankogel, Rakouské ledovce, Flattach, Mölltaler Gletscher (ledovec)
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Apartmány Angermaier se nacházejí v Korutanech, nejjižněji položené spolkové zemi Rakouska. Oblast přitahuje návštěvníky svými teplými jezery a nádhernou kopcovitou a horskou krajinou. Blízkost Itálie má blahodárný vliv na zdejší podnebí, které má jižní slunečný charakter. Apartmánový dům je umístěn v městečku Flattach v sousedství místního koupaliště.

Stravování

vlastní - možnost vaření v kuchyni v apartmánu. Lze objednat donášku pečiva.

Vybavení

v areálu je venkovní vyhřívaný bazén, travnatá zahrada, terasa, gril, stolní tenis.
Místní koupaliště se nachází několik metrů od areálu. Pro děti je v areálu dětské hřiště.
Možnost výletů: Národní park Hohe Tauern, jízda na koních, jízda na kolech, kanoe, rafting.

Ubytování

Apartmán A: pro 6 osob( max.7) – velká jídelna, kompletně vybavená kuchyně, ložnice s manželským lůžkem (přistýlka možná), ložnice se dvěma lůžky, pokoj s rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou a WC, pračka, předsíň, SAT-TV.
Apartmán B: pro 2 – 4 osoby (max.5) – kompletně vybavená obytná kuchyně s jídelním koutem, ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, dětský pokoj s palandou, koupelna se sprchou, oddělené WC, předsíň, SAT-TV. Apartmán C: pro 2 osoby - obytná místnost s kompletně vybavenou minikuchyňkou, rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna se sprchou, vana, WC, terasa.

Domácí mazlíčci

5 €/noc - platba na místě.

Tipy na výlety

Korutany jsou i nejvodnatější spolkovou zemí. Objevíte zde až 200 křišťálově čistých jezer ke koupání (některé s teplotou vody až +28 C), 8 000 kilometrů řek, 60 léčivých pramenů a 43 ledovců. Nádherná jezera jako Wörther See, Ossiacher See a Millstätter See lákají hosty na jih Rakouska.

KORUTANSKÁ KARTA – při zakoupení lze navštívit a zažít okolo 100 pamětihodností a výletních cílů zdarma: muzea, horské dráhy, zážitkové koupele, jízdu lodí, panoramatické silnice, volnočasové a zážitkové aktivity. Platí od 3.dubna do 1.listopadu 2020, cena pro dospělého je od 43 € nebo 22 € dítě, s platností jeden týden.

Několik tipů na aktivní letní dovolenou:

. cyklistická trasa „Velký korutanský jezerní okruh“ (o celkové délce 340 km) vznikl jako společný projekt pěti korutanských destinací: Wörthersee, Villach-Faaker See – Ossiacher See, Klopeiner See, Millstätter See a Nassfeld-Pressegger See-Weissensee. Tvar ležaté osmičky umožňuje libovolné kombinace jednotlivých úseků trasy

. nejdelší trasa pro horská kola v Evropě v Bad Kleinkirchheimu – v roce 2019 se zde otevřel nejdelší flow country trail na světě. Sjezd vede z Kaiserburgu ve výšce 1800 metrů cca 15 kilometrů až k dolní stanici gondoly a známým termálním lázním v Bad Kleinkirchheimu

. léto s lyžemi na ledovci Mölltaler Gletscher: středisko otevírá letní část sezony v červnu. Na své si přijdou jak pěší turisté, hledající relax a pohodu při nádherných túrách v okolí, ale i lyžaři, kteří dostanou chuť si dopřát pravou letní lyžovačku

. Drávská cyklostezka (R1) spojuje čtyři země – Itálii, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko v celkové délce 510 km, z toho 222 km v Korutanech. Z větší části vede podél řeky Drávy uprostřed překrásné krajiny mezi horami a jezery ke koupání. Kdo nechce absolvovat celou trasu na kole, může využít i vlak, parník nebo speciální autobus Drávské cyklostezky, na přání je možné zajistit i přepravu zavazadel

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ferienwohnungen Angermaier
Vzdálenost od sjezdovky: 8000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 660 401
dnes 7.30–17 h

Lokalita

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.